Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Sushi&Food Factor®

Żernicka 22
62-023 Robakowo
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.sushifoodfactor.pl

NIP: 7773245581

Producent produktów foodowych inspirowanych najlepszymi kuchniami świata.

Jesteśmy firmą z polskimi korzeniami o globalnym zasięgu działania. Już od 2015 roku dostarczamy na polskie i zagraniczne rynki doskonałe produkty foodowe, inspirowane najlepszymi kuchniami świata. Jesteśmy europejskim liderem, jeżeli chodzi o produkcję sushi, prężnie rozwijając pozostałe brandy wchodzące w skład portfolio – gotowe obiady, lunche, śniadania i przekąski.

Zatrudniamy blisko 200 osób. Mamy rozbudowane zespoły specjalistów od RnD, Zarządzania Produktem, Marketingu i Digital Marketingu, Technologii, Jakości, Zakupów, Sprzedaży, Utrzymania Ruchu i Produkcji. Wspólnie pracujemy na sukces, tworząc dania dla tych, którzy chcą żyć szybko, ale przede wszystkim – zdrowo. Dzięki naszej pasji i zaangażowaniu powstaje tu jedzenie, które jakością odpowiada temu, co można otrzymać podczas wizyty w dobrej restauracji, i temu, co można smakować żyjąc na co dzień nie tylko w Polsce, ale i w Azji i innych egzotycznych zakątkach świata.

MY I INNOWACJE

Prowadzimy zrównoważoną i odpowiedzialną działalność. Posługujemy się systemami gwarantującymi, że produkty są najwyższej jakości i pochodzą z połowów, hodowli i upraw minimalizujących szkodliwy wpływ zabiegów na środowisko. Stoimy na straży odpowiedzialnego podejścia, za priorytet traktując działania zapewniające bezpieczeństwo pracowników oraz bezpieczeństwo żywności. Aktywności firmy zasłużyły na najważniejsze międzynarodowe certyfikaty, jak BRC czy IFS, jak i wyróżnienia, np.: Polska Dobra Marka 2020, Super Marka 2020 czy Marka Dekady 2009-2019.

CSR-FACTOR

Dumnie wspieramy UNICEF, Polską Akcję Humanitarną i Program Pajacyk, w ramach których polskie dzieci otrzymują tak potrzebne wsparcie żywieniowe i niezwykle ważną w obecnie trudnych czasach - pomoc psychologiczną. Z ogromną radością dzielimy sukcesy wspieranej przez siebie Akademii Judo i niezwykle utalentowanej, ambitnej zawodniczki Agaty Szafran w osiąganiu sportowych celów.

Tworzone dla tych, którzy żyją szybko i zdrowo!

Chcemy tworzyć jedzenie odzwierciedlające jakością to, co można otrzymać podczas wizyty w dobrej restauracji, i to, co można smakować żyjąc na co dzień w Azji. Dlatego:

1. Znamy każdego z naszych dostawców,
2. Znamy pochodzenie każdego z surowców,
3. Wybieramy tylko najlepsze jakościowo składniki,
4. Stosujemy unikalne technologie produkcji i pakowania,
5. Szczycimy się długim terminem ważności bez uszczerbku na smaku,
6. Prowadzimy zrównoważoną i odpowiedzialną działalność.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)