• ARGO S.A.
 • Najważniejsze informacje
 • Bądźmy w kontakcie
 • Strefa pracodawcy
 • Lokalizacje
ARGO S.A.

ARGO S.A.

  Branża
  • Handel detaliczny
  • Handel hurtowy
  Lokalizacja
  Główna siedziba
  Gdańsk
  Jak zatrudniamy
  • umowa o pracę
  Fakty
  • ARGO S.A. jest liderem polskiego rynku laminacji i urządzeń do oprawy dokumentów. Firma posiada dwa oddziały w Gdańsku i w Warszawie oraz sieć Partnerów Handlowych na terenie całej Polski oraz Europy.

  Kontakt: ARGO S.A.

  Obrazek kciuka w górę
  Poleć pracodawcę

  Masz dobre doświadczenia rekrutacyjne z tym pracodawcą? Dobrze wspominasz tę firmę jako pracodawcę? Podziel się swoją wiedzą z innymi. Budujmy wspólnie bazę najlepszych doświadczeń.

  ARGO S.A.

  Strefa pracodawcy

  ARGO S.A.
  Obrazek sekcji nasza idea.

  O nas

  ARGO S.A. jest liderem polskiego rynku laminacji i urządzeń do oprawy dokumentów. Firma posiada dwa oddziały w Gdańsku i w Warszawie oraz sieć Partnerów Handlowych na terenie całej Polski oraz Europy.


  Jesteśmy firmą handlową działającą w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej od 1990 roku. Po założeniu firma specjalizowała się wyłącznie w laminatorach i foliach laminacyjnych. W następnych latach uzupełnialiśmy ofertę o urządzenia i materiały do oprawy dokumentów, niszczarki oraz laminowane karty plastikowe w standardzie kart kredytowych.


  Naszą misją jest utrzymanie pozycji lidera polskiego rynku urządzeń biurowych i materiałów do oprawy dokumentów.


  Wewnątrz firmy tworzymy doskonałe warunki do realizacji ambicji zawodowych, przyjaznej atmosfery pracy oraz stabilnego źródła utrzymania pracowników ARGO S.A.

  Obrazek kciuka w górę
  Bądź pierwszy/a! Poleć tego pracodawcę
  Dzielmy się pozytywnymi doświadczeniami

  NASZE MARKI

  Galeria Papieru® producent arkuszy, kartonów, dyplomów i materiałów kreatywnych. Idea Galerii Papieru powstała 1997 r. i opiera się na tworzeniu systemu barwnej wizualizacji dla małych, średnich firm oraz klientów indywidualnych.


  Grawerton® dystrybutor materiałów i urządzeń do wykonywania nadruków technologią sublimacji i termotransferu.


  Heykka to marka artykułów piśmienniczych, która powstała w oparciu o nasze doświadczenie branżowe oraz wielomiesięczne testy i rozmowy z rodzicami oraz dziećmi. Wyniki zainspirowały nas do poszukiwań kredek idealnych, czyli takich, które są bezpieczne dla dzieci i ich zdrowia, wysokiej jakości oraz doskonale malujące. 

  Lokalizacja: ARGO S.A.

  ARGO S.A.
  Główna siedziba
  ARGO S.A.
  Krynicka 1
  80-393 Gdańsk

  Poznaj pozostałych pracodawców