Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Grupa ROBYG

Al. Rzeczypospolitej 1
02-972 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5213706459

POZNAJ NAS

Grupa ROBYG działa na rynku deweloperskim od 2000 roku. Prowadzi działalność w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu. ROBYG to ponad 25 000 sprzedanych lokali i 100 000 zadowolonych klientów.

Zapewniamy mieszkańcom naszych osiedli liczne, innowacyjne rozwiązania technologiczne – które wspierają ekologię i pozwalają zmniejszać koszty eksploatacyjne mieszkań. Wszystkie osiedla mają doskonale zaprojektowaną zieleń niską i wysoką, aby redukować wpływ promieniowania słonecznego, przegrzewania otoczenia i retencjonowanie wody – przez system korzeniowy oraz liście – czyli powierzchnię biologicznie czynną. Na naszych osiedlach instalujemy pełną instalację światłowodową, panele fotowoltaiczne, klimatyzację, elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne oraz system monitoringu znacząco podwyższający bezpieczeństwo. Wykorzystanie naturalnych zasobów (np. światła słonecznego) pozwala obniżyć czynsz i dbać o środowisko. Każde mieszkanie w ROBYG jest jednocześnie inteligentnym domem – zaawansowane rozwiązanie technologiczne pozwalają sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych.

We wszystkich lokalach zainstalowany jest – bez dodatkowych opłat – system Smart House, który pozwala kontrolować domową elektronikę za pomocą urządzenia mobilnego. Wszystkie osiedla ROBYG posiadają także instalację fotowoltaiczną, która wytwarza energię elektryczną zużywaną na potrzeby stref wspólnych budynku – czyli oświetlenia między innymi korytarzy, klatek schodowych, lobby czy stref fitness i miejsc zabaw dla dzieci. Jest to rozwiązanie przyjazne środowisku – wykorzystuje naturalny sposób wytwarzania energii elektrycznej, ale nie pochłania zasobów, a dodatkowo zmniejsza koszty eksploatacji budynku, co mieszkańcy odczuwają w portfelu.

Ponadto ROBYG w dzielnicach, w których prowadzi inwestycje, tworzy pełną infrastrukturę: drogi, sygnalizację świetlną, oświetlenie, ścieżki rowerowe, chodniki, zieleń oraz małą architekturę. Misją ROBYG jest tworzenie w pełni funkcjonalnych, dużych przestrzeni miejskich ze wszystkimi udogodnieniami, które są fundamentem dla lokalnych społeczności.

Dołączyliśmy do grona sygnatariuszy Karty Różnorodności. Celem tej międzynarodowej inicjatywy, obecnej w 26 krajach starego kontynentu jest podejmowanie działań związanych z promowaniem różnorodności i równych szans w zatrudnieniu. Podpisanie dokumentu przez ROBYG stanowi potwierdzenie jego dotychczasowych działań oraz zobowiązanie do dalszego doskonalenia w tym obszarze.

Karta Różnorodności to międzynarodowy projekt wspierany przez Komisję Europejską mający na celu promowanie różnorodności oraz wdrożenie rozwiązań na rzecz równego traktowania w miejscu pracy. Pracodawca poprzez sygnowanie karty, deklaruje gotowość firmy do zaangażowania wszystkich swoich pracowników, jak również partnerów biznesowych i społecznych w działania antydyskryminacyjne.

CO NAS WYRÓŻNIA?

 • Jesteśmy liderem wśród polskich deweloperów giełdowych i jednocześnie jednym z największych pracodawców w sektorze budowlanym. 
 • Działalność w Polsce rozpoczęliśmy w 2000 r, a obecnie nasz zespół liczy 420 osób. Mamy biura w Warszawie i Gdańsku.
 • Dostarczamy naszym Klientom przystępne cenowo mieszkania o wysokiej jakości.
 • Jesteśmy partnerem zarówno dla naszych Klientów jak i współpracowników.


NASZE WARTOŚCI

Wzrost 

Mamy świadomość, że nieustanny wzrost jakości naszych produktów i usług to główny czynnik warunkujący rozwój firmy i kształtujący naszą przyszłość.

Rozwój 

Systematycznie rozwijamy swoje umiejętności, zdobywamy wiedzę i doświadczenia, zgłębiamy otoczenie biznesowe naszych klientów i szybko adaptujemy się do nowych okoliczności.

Szacunek 

Współpracujemy ze sobą, gdyż rozumiemy, że razem o wiele skuteczniej zrealizujemy naszą misję i osiągniemy cele firmy.

Zaangażowanie 

Tworzymy aktywny, zintegrowany, obdarzający się zaufaniem zespół oparty na pozytywnych relacjach, blisko współpracujący z Klientami i doskonale wyspecjalizowany w sektorze deweloperskim. 

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

 • Inwestujemy w ludzi z pasją, chcących współtworzyć sukces naszej firmy.
 • Zostaliśmy wyróżnieni tytułem „Najlepszy pracodawca roku 2021” – Tytuł przyznawany przez Gazetę Finansową.
 • Stawiamy na rozwój naszej kadry, dbając nie tylko o wiedzę, lecz także o wszechstronne doświadczenie projektowe.
 • Atmosfera firmy sprzyja budowaniu zespołu pozwalając jednocześnie na rozwijanie indywidualnych zainteresowań.
 • Dbamy o naszych Klientów odpowiadając na ich indywidualne potrzeby.


Poszukujemy ludzi z pasją

Sukces osiągamy dzięki najlepszym specjalistom z zakresu inwestycji mieszkaniowych, których zatrudniamy. Firma bierze udział w realizacji wielu prestiżowych projektów. Dlatego to idealne miejsce dla tych, którzy są otwarci na zmiany, kreatywnie podchodzą do problemów, są zaangażowanymi specjalistami lub ambitnymi absolwentami (studentami V roku)  i pragną doskonalić swoje umiejętności w następujących obszarach:

 • sprzedaż i marketing;
 • przygotowanie i realizacja inwestycji;
 • obsługa klienta;
 • finanse;
 • obsługa prawna.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)