Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ZUGIL S.A.

ul. Sieradzka 56
98-300 Wieluń
łódzkie, Polska
[email protected]

NIP: 8320003234

Poznaj nas

ZUGIL S.A. w Wieluniu to ponad 70 lat tradycji i doświadczenia w zakresie projektowania, wykonawstwa i modernizacji urządzeń oraz kompletnych obiektów technologicznych. Jesteśmy liderem wśród polskich i europejskich firm z branży powłok ochronnych i dekoracyjnych, a także strategicznym dostawcą konstrukcji maszynowych i budowlanych. Nasze produkty docierają do najbardziej wymagających klientów w wielu regionach świata, w tym między innymi do USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwecji, Finlandii, Niemiec i Belgii.

Logo ZUGIL S.A. oznacza solidność i dobrą markę wyrobu. Nadrzędnym celem firmy, wokół którego skupia się polityka ZUGIL S.A., jest zadowolenie klienta osiągane poprzez spełnianie jego wymagań za rozsądną cenę. Realizujemy ten cel poprzez:

  • optymalne zaspokajanie potrzeb i oczekiwań naszych klientów,
  • obniżanie kosztów przy zachowaniu planowanego poziomu jakości,
  • utrzymanie na rynku krajowym pozycji firmy wiodącej w projektowaniu, produkcji i kompletacji urządzeń technologicznych do nakładania powłok antykorozyjnych,
  • rozwój technologii i poszerzanie możliwości produkcyjnych.

Dążąc do wyznaczonych celów, jednocześnie budujemy wizerunek Firmy, dla której dbałość o środowisko naturalne i człowieka są ważnymi aspektami codziennej działalności. Dzięki temu, a także za jakość, innowacyjność i kreatywność, każdego dnia jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)