Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Znak Sp. z o.o.

ul. Kościuszki 37
30-105 Kraków
małopolskie, Polska
Telefon: 12 61 99 500
[email protected]

www.wydawnictwoznak.pl

NIP: 6760075768

O nas

Jeśli lubisz czytać książki, to możemy się założyć, że  jedna z tych, które wydaliśmy, stoi właśnie na Twojej półce.  Ufundowany w 1959 roku ZNAK zaczynał jako niezależna oficyna, a na jej powstanie – przez zakup „cegiełki” – złożyło się około dziewięciuset osób. Sześćdziesiąt lat później ZNAK to jeden z największych wydawców w Polsce,  zwany czasem  „stajnia Noblistów”.

Każdego roku wprowadzamy na rynek setki książek, z Polski i z zagranicy. Zdobywamy nowe rynki i codziennie się rozwijamy, by jeszcze lepiej wspierać naszych klientów, a czytelnikom dostarczać coraz lepszej oferty. Grupa ZNAK to m.in. cztery prężnie działające imprinty wydawnicze, kreatywne i doświadczone zespoły redakcyjne i promocyjne, dział handlowy, produkcji, prawny, księgowy, IT oraz szybko rozwijający się kanał e-commerce, do którego należą księgarnie internetowe znak.com.pl, matras.pl, chodnikliteracki.com.pl czy w woblink.com. Łączymy wiedzę, doświadczenie, kreatywność z otwartością na nowe technologie. Projektujemy przyszłość rynku wydawniczego w Polsce. Wydajemy dobre książki. Możesz do nas dołączyć.  

Grupa ZNAK to duża różnorodność i sporo dróg rozwoju.

ETAPY REKRUTACJI

W SIW ZNAK bardzo dbamy o to, aby proces rekrutacyjny dawał  rzetelną i obiektywną ocenę kandydatów, dlatego składa się on z kilku etapów:

I.            Ocena dokumentów aplikacyjnych.

Wnikliwie analizujemy wszystkie otrzymane dokumenty aplikacyjne.

II.           Wywiad telefoniczny.

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu. Z uwagi na specyfikę naszych procesów rekrutacyjnych kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

III.          Zadanie rekrutacyjne.

Przy wybranych stanowiskach prosimy o wykonanie zadań rekrutacyjnych lub testów merytorycznych.

IV.          Spotkanie rekrutacyjne.

Na spotkanie zaprosimy Cię do naszej siedziby. W spotkaniu rekrutacyjnym uczestniczy przedstawiciel działu HR oraz przyszły przełożony.

V.           Decyzja i informacja zwrotna.

Każdy z uczestników otrzyma informację zwrotną, telefonicznie lub mailowo.

VI.          Witamy w SIW ZNAK.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)