Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ZM SILESIA SA

ul. Konduktorska 8
40-155 Katowice
śląskie, Polska
Telefon: +48 32 3587400
Fax: + 48 32 259 83 31
[email protected]

www.silesiasa.pl

NIP: 6340135498

Liderzy w przetwórstwie cynku

ZM SILESIA SA to przedsiębiorstwo, które w ciągu ponad 170 lat działalności osiągnęło pozycję specjalisty w zakresie produkcji i przetwórstwa cynku. W wyniku dokonanych w tym okresie zmian technologicznych i restrukturyzacyjnych z przedsiębiorstwa surowcowo-przetwórczego powstał nowoczesny zakład zajmujący się produkcją wyrobów z cynku. Dzięki połączeniu wysokich kwalifikacji i wieloletniego doświadczenia pracowników firmy oraz nowoczesnych technologii, oferujemy produkty wysokiej jakości, spełniające oczekiwania naszych klientów.

Zwiększenie jakości wyrobów i rozszerzenie oferty handlowej o nowe produkty oraz udoskonalenie procesów produkcyjnych poprzez inwestycje techniczne, pozwoliło na sprostanie konkurencji na trudnym rynku metali nieżelaznych.

Zastosowanie wyrobów Zakładu Silesia z Katowicach: w budownictwie (pokrycia dachowe, elewacje, systemy rynnowe), w metalizacji konstrukcji stalowych oraz przemyśle elektrotechnicznym.

ODDZIAŁ HUTA OŁAWA

W 2007 roku w ramach konsolidacji grupy cynkowo-ołowiowej ZM SILESIA SA połączyła się z

Hutą Oława w Oławie – największym, polskim producentem tlenku cynku i tlenków ołowiu, działającym na rynku od ponad 170 lat.

Produkty Oddziału są wykorzystywane w przemyśle gumowym, ceramicznym, farmaceutyczny. Wytwarzane komponenty są niezbędne do produkcji baterii i akumulatorów, mieszanek paszowych oraz farb i lakierów. W naszej ofercie znajdują się również produkty dla hutnictwa szkła kryształowego.
U podstaw sukcesu Oddziału Huta Oława leżą poszukiwanie innowacji i dbałość o ciągły rozwój. Posiadamy również świadectwa kwalifikowanych dostawców otrzymane od światowych koncernów z branży gumowej, ceramicznej i szklarskiej.

ODDZIAŁ HUTA OŁAWA
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2                                                                                     
55-200 Oława                                                              
tel.: +48 (71) 318 73 01,              
tel.: +48 (71) 318 73 03,                                            
fax: +48 (71) 318 73 33.

Najnowsze oferty pracy

  • ZM SILESIA SA - Oddział Huta Oława

    Oława

    2021-12-05

zobacz wszystkie oferty pracy (1)