Dane kontaktowe

zielona-energia.com Klimczyk, Fonfara Sp. J

Krótka 29/31
42-202 Częstochowa
śląskie, Polska

zielona-energia.com

NIP: 5732846029

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jednym z czołowych dostawców instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm i rolnictwa w Polsce. Zielona – energia.com” działa w obszarze odnawialnych źródeł energii ze specjalizacją w technikach fotowoltaicznych - po prostu generuje prąd ze słońca 😊🌞☀

Misja i wizja firmy

Jeśli po przeczytaniu nagłówka, myślisz: „teraz będą korporacyjne elaboraty, ochy i achy”, to się rozczarujesz. A właściwie ucieszysz, bo…

Zazwyczaj w centrum wizji stawia się przedsiębiorstwo i to, jak potężne będzie. Jasne, że każdy chce być liderem – jeszcze nikt chyba nie zakładał firmy po to, aby była najgorszą na świecie. Nam jednak chodzi o zmianę.

W chwili obecnej w Polsce jest ok. 6 mln budynków jednorodzinnych, a instalacji prosumenckich poniżej 500 tys. Ale pracujemy nad tym, by świadomość ekologiczna i ekonomiczna Polaków była tak wysoka, że budując dom, zakładając firmę, uruchamiając produkcję rolną nikt nawet nie wpadnie na pomysł korzystania z konwencjonalnych źródeł energii. W naszej wizji jest świat, w którym liczą się tylko te odnawialne, a pierwszą myślą jest energia ze słońca. Najlepiej z zielona-energia.com :)

Skoro już wiemy, że chcemy świata, w którym widok dachu bez paneli fotowoltaicznych dziwi, wzrok możemy przenieść na… drogę do realizacji wizji, czyli misję. Zajmujemy się – już razem z Tobą – dostarczaniem ekologicznych systemów wytwarzających energię elektryczną (a w niedalekiej przyszłości również cieplną). Czyli pomagamy przejść na zieloną stronę mocy. Od wyjaśnienia, jak zacząć korzystać z prądu ze słońca, przez zaprojektowanie rozwiązania dopasowanego do potrzeb i oczekiwań (#oszczędności) Klienta, po bezproblemowy montaż instalacji fotowoltaicznej.

Jak nam idzie realizacja założeń? :) Nasi Klienci zaoszczędzili już ponad 29 863 839 zł na rachunkach za prąd, a wszystkie wykonane przez nas systemy fotowoltaiczne wyprodukowały ponad 49 781 665 kWh energii ze słońca.

Montaż paneli fotowoltaicznych u Doroty Wellman i Bartka Jędrzejaka