Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o.

Ostrowskiego 34
53-238 Wrocław
dolnośląskie, Polska

NIP: 7291004815

Pozostałe oddziały

ZF CV Systems Poland Sp. z o.o.

Kwiatkowskiego 2
52-407 Wrocław
dolnośląskie, Polska

REMAN Solutions

ul. Logistyczna 2
Żórawina
55-020 Krajków
dolnośląskie, Polska

Profil kandydata

Szukamy osób, które chciałyby stać się częścią naszego zespołu- globalnego lidera technologii oraz systemów sterowania do pojazdów ciężarowych. Nasi stażyści to osoby z pasją w działaniu i innowacyjnością w myśleniu. Jeśli jesteś otwarty na nowe wyzwania, elastyczny, zaangażowany i zdeterminowany w dążeniu do celu - pokieruj swoją karierą i dołącz do nas.

Stażysta zdobywa praktyczne umiejętności i wykorzystuje swoją wiedzę w konkretnych zadaniach. Podnosi swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w oferowanych przez nas szkoleniach. A to wszystko w międzynarodowym środowisku, które umożliwia współpracę z ludźmi z całego świata.

Sprawdź nas w praktyce

Dział Inżynierii Produkcji: Jak zbudować wydajną linię produkcyjną? Jak mierzyć Takt Time? Jak usprawnić proces? Czym jest Lean Manufacturing? Co to jest 5S? Czym jest ergonomia? Dział Produkcji zaprasza do udziału w analizie, usprawnianiu i optymalizacji procesów produkcyjnych, praktycznym rozwiązywaniu problemów przy wykorzystaniu narzędzi Lean i Six Sigma.

Dział R&D: Jak zaprojektować innowacyjny produkt? Jak ulepszyć istniejący? Czym jest FMEA? Tego dowiesz się w dziale R&D, który pracuje nad produktem od konceptu do wdrożenia na produkcję.

Dział Zakupów: Jaką technikę negocjacyjną wykorzystać? Jak rozbić koszty produktu? Co to jest RFQ? Aplikuj do Zespołu Zakupów, który wyszukuje nowych dostawców, negocjuje kontrakty na poziomie globalnym, dba o cenę, jakość i warunki dostaw.

Dział Jakości: Jakie narzędzia służą do diagnozowania przyczyn wad jakościowych? Co jest przyczyną źródłową wady? Czym różni się PPAP od PPM? Czym się różnią działania korekcyjne od korygujących? Jakie błędy mogą wystąpić w procesie produkcji? Na te pytania bezbłędnie odpowie Dział Jakości odpowiedzialny za jakość w procesie, rozpatrywanie reklamacji, rozwój jakości dostawców.

Dział Logistyki: Co to jest KANBAN? Co to jest wąskie gardło w procesie? Kiedy warto jest mieć wysokie zapasy magazynowe? Sprawdź to z Działem Logistyki zajmującej się: dostarczaniem na czas gotowych produktów do klienta,  planowaniem produkcji i dostaw, zarządzaniem zapasami, zarządzaniem zleceniami od klientów.

Dział Finansów: Jak obliczyć VAT? Jak zaksięgować zakup pojedynczego ołówka? Czym zajmuje się dział zobowiązań, dział należności? Jak amortyzować środki trwałe? Jak kontrolować przepływ płatności FV? Jak księgować faktury? Zespół Finansów prowadzi analizy finansowe oraz procesy księgowe.

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (6)