Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o.

ul. Modłowa 5
59-700 Bolesławiec
dolnośląskie, Polska
Telefon: 75 734 02 11
[email protected]

www.zehnder.pl

NIP: 6121437650

Poznaj nas

Fabryka grzejników łazienkowych działająca w ramachszwajcarskiego  koncernu Zehnder Group wiodącego producenta systemów grzewczych, wentylacyjnych i urządzeń do filtracji powietrza.

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o. została utworzona w 1997 roku. Początkowo istniała pod nazwą Zehnder Sp. z o.o., w roku 2002 nastąpiła zmiana nazwy na Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o. Założycielem i jedynym udziałowcem firmy jest Zehnder Group Inernational AG, szwajcarskie przedsiębiorstwo o ponad 100 letniej tradycji, znane na rynku europejskim jako producent grzejników wysokiej jakości. W roku 1998, na terenie województwa dolnośląskiego, w Bolesławcu, przy ul. Modłowej 5, wybudowano i oddano do użytku halę produkcyjną o powierzchni ponad 8000 m2 oraz uruchomiono produkcję grzejników łazienkowych. W latach 2001-2003 firma uległa znacznej rozbudowie: powstały nowe hale produkcyjne z linią do anoforetycznego przygotowania powierzchni oraz chromowania. Następnie w roku 2005 zakończono rozbudowę zakładu o nową halę logistyczną. Ogólna powierzchnia produkcyjna wynosi obecnie ok. 16 000 m2.

Funkcjonowanie Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o. odbywa się w ramach Zehnder Group Organisation, w której Spółka jest jedną z jednostek produkcyjnych (Production Business Unit). Fabryka w Bolesławcu produkuje grzejniki łazienkowe w standardzie RAL 9016 oraz palecie 52 kolorów. W roku 2002 oferta została poszerzona o grzejniki chromowane.

W skład struktury organizacyjnej firmy wchodzą następujące jednostki organizacyjne: Dział Produkcji, Działy pomocnicze, tj. Dział Produkcji (kierownik), Biuro Techniczne (menadżer produktu), Logistyka (kierownik), Dział Utrzymania Ruchu (kierownik), Dział Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP (kierownik), Dział Administracyjno – Finansowy (controller), Zasoby Ludzkie (HR Business Partner). Wszystkie jednostki organizacyjne podlegają Dyrektorowi.

Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o. prowadzi działalność w sposób zorganizowany w oparciu o wdrożony i ciągle doskonalony system zarządzania jakością i środowiskiem, zgodnie z ISO 9001 i ISO 14001.

Od wielu lat działalności Zehnder Group Organisation towarzyszy myślenie skierowane na klienta, jego potrzeby i oczekiwania, zarówno w zakresie jakości wyrobu, jak i oddziaływania firmy na środowisko. Zehnder Group Bolesławiec Sp. z o.o. także przejęła ten punkt widzenia. Dbałość o jakość i środowisko rozpoczyna się już na etapie planowania nowych technologii i nowych wyrobów.

Nowe procesy są planowane i wdrażane z uwzględnieniem najlepszych dostępnych technologii. Szczególną uwagę zwraca się na redukcję negatywnego oddziaływania firmy na środowisko poprzez instalowanie wewnątrzzakładowych oczyszczalni ścieków lub miejscowych podczyszczalni, stosowanie urządzeń redukujących emisję do powietrza takich jak filtry i skrubery, stosowanie zabezpieczeń zapobiegających awariom stwarzającym zagrożenie dla środowiska.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (32)