Dane kontaktowe

INDITEX

Mysia 5
00-496 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5272227588

POZNAJ NAS

Czym jest INDITEX? Jesteśmy Grupą, która skupia 8 marek: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home i Uterqüe. Posiadamy ponad 7.000 sklepów w 91 krajach. Jednak… Inditex to nie tylko sklepy? Jesteśmy tym, co zakładasz codziennie do pracy, czym dekorujesz swój dom lub wybierasz na tą jedyną okazję. Tworzymy możliwości. Wierzymy w talent i instynkt naszych pracowników. Dotarliśmy tak daleko właśnie dzięki nim, dzięki pracy osób, które pokazały nam, co możemy jeszcze razem osiągnąć. Kreujemy nowe pomysły, poprawiamy błędy i idziemy naprzód. Działamy.

Filozofia naszej firmy – kreatywność i jakość wykonania wraz z błyskawiczną reakcją na potrzeby rynku – zaowocowała bardzo szybkim wzrostem na rynku międzynarodowym i doskonałym przyjęciem naszych marek przez klientów na całym świecie.

Sklepy są DNA naszej Firmy, to one decydują o kondycji całej Grupy. Praca w nich to podążanie zgodne z filozofią Grupy Inditex, ale również współpraca z ludźmi i rozumienie potrzeb klientów. To im zawdzięczamy to, jak wygląda dziś firma. Stanowią pierwszą linię kontaktu z klientami. Pracują zgodnie z rytmem przemysłu modowego, co dla Grupy Inditex oznacza ciągłe zmiany. Nasi pracownicy znają obowiązujące trendy i służą ekspercką poradą oraz pomocą każdemu klientowi.

marki

ZARA

W marce Zara oferujemy najnowsze tendy w świecie mody dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Definiuje ją umiejętność przystosowania się do nowych czasów i ciągłych zmian. Lubimy wiedzieć, co podoba się ludziom, ponieważ lubimy trafiać w ich gust. Mamy doświadczenie w dostarczaniu mody na ulice, ponieważ właśnie na głównych ulicach największych miast możesz znaleźć sklepy Zara, pełne kreacji naszych projektantów, którzy chętnie Cię w nich rozkochają. Chcemy być osiągalni wszędzie i dla wszystkich.

PULL&BEAR

Pull&Bear jest synonimem marki świeżej, przyjaznej i młodzieżowej, ale też kosmopolitycznej, międzynarodowej i nowatorskiej. Skierowana jest do osób o młodzieżowej mentalności, proponuje najnowsze trendy, podlegając temu, co naprawdę jest na czasie. To marka tych, którzy są ciągle w biegu: młodych ludzi dbających o środowisko i zaangażowanych społecznie. Inspirują się muzyką, wypowiadają się poprzez sztukę i nie mogą żyć bez nowych technologii. Czy coś Ci to mówi? ;) Należą zdecydowanie do pokolenia mieszkającego w mieście, które ucieka od stereotypów i chce ubierać się w sposób swobodny, tak aby czuć się wygodnie.

Bershka

W marce Bershka, moda oddaje jej nastawienie: młodzieżowe, awangardowe i odważne. Klienci Bershki nie mają uprzedzeń, wiedzą, czego chcą i nie boją się zaryzykować bycia na topie. Znają trendy i potrafią dostosować je do swojego świata tak, aby stworzyć własny, niepowtarzalny styl. Bershka to awangarda. Nasza wizja mody polega na kreowaniu wzorów o charakterze, który potrafi rozpoznać i szybko odpowiedzieć na wymagania rynku. Nasza klientela jest odważna, interesuje się modą, muzyką, kulturą i nowymi technologiami. Wie, jak dotrzeć do informacji i stale kontaktuje się za pomocą portali społecznościowych.

Massimo Dutti

Kolekcje ponadczasowe i uniwersalne, stworzone dla klienta o charakterze miejskim, szykownym i współczesnym. Jakość, zaangażowanie i ekskluzywność oferowana jest w starannie zaprojektowanych przestrzeniach, gdzie pierwszeństwo stawia się na obsługę klientów. Jest to marka, której intencją jest pokazanie, że ubiór odzwierciedla sposób bycia.

Stradivarius

Stradivarius jest jednym z najnowszych konceptów modowych Grupy Inditex, adresowany do wszystkich, którzy pasjonują się modą i kreatywnością. Obecnie Stradivarius posiada ponad 900 sklepów w ponad 60 krajach. W każdym sezonie Stradivarius proponuje modne kolekcje i akcesoria, które powinnaś mieć („must have”), aby stworzyć idealną szafę. Ludzie pracujący w zespole Stradivarius są bardzo utalentowani i każdego dnia cieszą się budowaniem wizerunku marki. Pasja do mody, stylu i najnowszych trendów są kluczem do wszystkiego, czym się zajmują. Klientki Stradivarius to młode kobiety mieszkające w mieście, które, w jasnych i przytulnych przestrzeniach, zawsze znajdą szeroką gamę odzieży, obuwia oraz dodatków, a zakupy staną się dla nich przyjemnym doświadczeniem.

Oysho

Oysho łączy kreatywną i spontaniczną osobowość kobiet, które pragną przenieść swój styl na całą garderobę. Kolekcje Oysho oferują wzór i modę, połączone z najwyższą jakością. Żeby uzupełnić swoją koncepcję marki, Oysho wprowadziła nowe rodziny produktów, takie jak kolekcja gymwear, sleepwear, beachwear , akcesoria i obuwie. Nasze kolekcje są odnawiane zgodnie z tempem w jakim pojawiają się najnowsze trendy, zawsze oferując propozycje we współbrzmieniu z obecną estetyką. W sklepach Oysho wyczuwamy ciepło, dostatek i nieomylny duch marki. To pozwala naszym klientkom na znalezienie upragnionej rzeczy w miłym otoczeniu.

ZARA HOME

Zara Home to marka Grupy Inditex wyspecjalizowana w elementach dekoracyjnych dla domu, w oparciu o najnowsze tendencje w modzie. Znajdziemy tam elementy kolekcji tekstylnej, takie jak bielizna pościelowa, obrusy i ręczniki; meble; zastawa; sztućce i inne elementy dekoracyjne do domu, jak również homewear i kosmetyki. Co sezon, w sklepach Zara Home oferujemy najnowsze trendy dotyczące dekoracji wnętrz, które uzupełniane są w każdym tygodniu. Dzięki grupie projektantów różnych narodowości, którzy kreują unikalne produkty, Zara Home przenosi trendy z wybiegów do domu, stwarzając ciepłą i modną atmosferę.

UTERQÜE

W Uterqüe dostępne są modne akcesoria oraz starannie dobrana odzież tekstylna i skórzana, którą charakteryzuje doskonała jakość. Kolekcje Uterqüe łączą estetykę najnowszych trendów mody z

ekskluzywnym stylem produktów. Sklepy charakteryzują się wyrafinowanym wyglądem, a przestrzenie zostały zaprojektowane w sposób niezwykle funkcjonalny. Wszystko po to, aby zaoferować klientom maksymalny komfort. Jeżeli uważasz, że dostępny luksus jest możliwy, zgadzasz się z naszą filozofią… Powinieneś znaleźć się w naszym zespole!

ZOBACZ JAK U NAS JEST

Ostatnie wpisy dla Zara Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)