Dane kontaktowe

Zamel Sp. z o.o.

Zielona 27
43-200 Pszczyna
śląskie, Polska
[email protected]

zamel.com/pl-PL/kariera

NIP: 638-000-06-69

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy polską, rodzinną firmą z siedzibą w Pszczynie.  Od ponad 30 lat tworzymy historię polskiej elektrotechniki, cały czas dynamicznie się rozwijając. Podstawą naszego działania jest zapewnienie najwyższej jakości produktów i standardu obsługi klienta. Nasi pracownicy to zespół specjalistów z pasją. Realizując postawione cele, doskonale wpisujemy się w wizje XXI wieku i jednocześnie spełniamy marzenia o komfortowym życiu pracownika. Produkty marki Zamel znajdują zastosowanie nie tylko w gospodarstwie domowym, gdzie oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania, ale także w przedsiębiorstwach, inteligentnych budynkach, branży automotive czy medycznej. Jakością, ceną i nowoczesnym wzornictwem naszych produktów wygrywamy z silnymi konkurentami zagranicznymi. Promujemy jednocześnie polskie produkty i całkowicie polski kapitał za granicą.

NASZE PRODUKTY

W szerokim asortymencie firmy ZAMEL znajduje się aż 15 wyselekcjonowanych grup produktów, które eksportowane są do ponad 70 krajów na całym świecie. Do jednych z nich należą:

-Exta Free- to bezpieczeństwo, innowacyjna technologia i komfort na każdą kieszeń. Grupa produktów wzbogacona o jednostkę centralną, umożliwia sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją, roletami okiennymi oraz innymi urządzeniami w budynku nie tylko z poziomu nadajników radiowych, lecz także za pomocą smartfonów i tabletów.

-Exta Life- System inteligentnego domu EXTA LIFE to polska nowoczesna metoda sterowania oświetleniem, roletami oraz pracą urządzeń elektrycznych w instalacjach domowych i biurowych za pomocą czujników

-Supla- Urządzenia SUPLA są proste w montażu i konfiguracji. Pozwalają na integrację i sterowanie innymi urządzeniami takimi jak oświetlenie, sprzęt RTV i AGD, bramy oraz drzwi. Umożliwiają kontrolowanie temperatury w pomieszczeniach za pośrednictwem smartfona lub tabletu

-Ledix- Oświetlenie LEDIX to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują nie tylko atrakcyjnego, ale i funkcjonalnego oświetlenia: schodów, ciągów komunikacyjnych czy elewacji. Poznaj jego wszystkie możliwości!

Pozostałe, nie mniej ważne grupy produktów to: Cet, Konekto, Sundi, Exta, Matec, Entra, Etero, Gardi, Ynsta, Stiro.

NASZE SUKCESY

  • Ponad 5000 produktów
  • Export do ponad 70 krajów
  • 500 pracowników
  • 30 lat doświadczenia

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)