Dane kontaktowe

Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o.

Bodaczów
22-460 Szczebrzeszyn
lubelskie, Polska
[email protected]

ztb.pl

NIP: 563-20-78-401

Poznaj nas

Jesteśmy jednym z wiodących producentów oleju rzepakowego, śruty rzepakowej oraz jedynym z nielicznych zakładów przerabiających nasiona soi w Polsce. Działamy na rynku od ponad 60 lat, a od roku 2011 należymy do międzynarodowej Grupy kapitałowej Glencore – największego na świecie producenta i dostawcy szerokiego asortymentu  towarów oraz surowców. Na całym świecie Grupa prowadzi działalność w ponad 150 zakładach, między innymi w branży paliwowej, hutniczej, górniczej i rolniczej.

Dbamy o to, by nasz proces produkcji był bezpieczny, nowoczesny i dobrze zarządzany. Osiągamy to inwestując zarówno w rozwój naszych pracowników jak i w nowe technologie. Działamy w oparciu o zintegrowany model usługowy, który obejmuje cały proces przetwórstwa roślin oleistych – od przyjęcia surowca, poprzez jego przetworzenie, magazynowanie aż do wydania gotowego produktu do Odbiorcy.

SPRAWDŹ NAS W PRAKTYCE

Do swojego zespołu poszukujemy osób, dla których ciągły rozwój i zdobywanie wiedzy są bardzo istotne.

Idealny kandydat to osoba, która posiada wykształcenie i doświadczenie kierunkowe (bądź jest w trakcie nauki), a komunikacja w języku angielskim nie stanowi dla niego problemu.

Szukamy osób, które cechuje otwartość na uczenie się i stały rozwój, kreatywność oraz inicjatywa. Osoby te będą mogły współpracować i uczyć się od najlepszych osób z branży, zachowując przy tym swobodę w kształtowaniu swojej kariery.

Proces rekrutacji:

  1. analiza dokumentów aplikacyjnych
  2. wstepna rozmowa telefoniczna
  3. rozmowa kwalifikacyjna
  4. testy kwalifikacji (w zależności od wymagań stanowiskowych)

PRACUJĄC Z NAMI ZYSKASZ:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – na początek 3 miesięczny okres próbny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • przyjazną atmosferę pracy w gronie doświadczonych współpracowników