Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

ZT Kruszwica S.A.

NIEPODLEGŁOŚĆI 42
88-150 KRUSZWICA
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: +48 52 35 35 202
Fax: +48 52 35 15 199
[email protected]

ztkruszwica.pl/pl

NIP: 5560800678

Kim jesteśmy?

 Jesteśmy największym w Polsce i jednym z największych w Europie Środkowej przetwórcą nasion oleistych i producentem tłuszczów roślinnych. Specjalizujemy się w produkcji olejów butelkowanych, margaryn, tłuszczów dla branży  piekarniczo-cukierniczej oraz produktów dla sektora biopaliw i przemysłu paszowego. Działalność ZT Kruszwica S.A. oparta jest na w pełni zintegrowanym modelu operacyjnym, który obejmuje wszystkie ogniwa procesu przetwórstwa roślin oleistych – od pozyskania surowca, przez jego przetworzenie, aż po konfekcjonowanie i dystrybucję wyrobów do odbiorcy finalnego. Model ten pozwala utrzymać pełną kontrolę nad wysoką jakością surowców wykorzystywanych do produkcji oraz produktu końcowego. Jesteśmy częścią grupy Bunge Limited, co sprawia, że nasza działalność jest prowadzona lokalnie, jak również globalnie. Pracujemy w kilku lokalizacjach w Polsce. Nasza główna siedziba znajduje się w Kruszwicy, biuro Sprzedaży i Marketingu w Warszawie, zakłady produkcyjne w Kobylnikach, Brzegu, Karczewie oraz port w Świnoujściu. Zatrudniamy łącznie ponad 1000 osób w Polsce.

Kariera

Myśląc długofalowo o relacji z pracownikami oferujemy atrakcyjne warunki pracy i możliwości rozwoju. Najważniejszymi wyróżnikami stabilnego miejsca pracy, jakim jest ZT „Kruszwica” S.A., są: szerokie spectrum obszarów zatrudnienia, dobre warunki pracy, długoterminowe zaangażowanie w rozwój zatrudnionych. Dla wielu pracowników rozpoczynających swoją pracę w „ZT Kruszwica” S.A. spółka stała się miejscem rozwoju zawodowej kariery, często mającej swój finał w międzynarodowych strukturach Grupy Bunge.

  • Prawość we wszystkich naszych działaniach kierujemy się uczciwością i sprawiedliwością.
  • Otwartość i zaufanie - jesteśmy otwarci na idee i opinie innych oraz mamy zaufanie do naszych współpracowników.
  • Odpowiedzialność społeczna - przyczyniamy się do rozwoju jednostek oraz społeczności wśród których prowadzimy działalność, a także działamy na rzecz ochrony środowiska naturalnego.
  • Praca zespołowa - doceniamy korzyści, jakie przynoszą zarówno indywidualna doskonałość w pracy, jak i współpraca w zespole. 
  • Przedsiębiorczość - cenimy inicjatywę naszych pracowników w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań i osiąganiu wyników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)