Dane kontaktowe

Polpharma S.A.

Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański
pomorskie, Polska

www.polpharma.pl

NIP: 5920202822

Oferujemy naszym pracownikom pracę w dynamicznym zespole oraz przyjazne warunki pracy. To, co nas wyróżnia spośród innych firm to szeroki pakiet świadczeń pracowniczych, który obejmuje:

Prywatną opiekę medyczną

– pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu usług medycznych już od momentu rozpoczęcia pracy.  Mają także możliwość objęcia rodziny dodatkową opieką medyczną.

Ubezpieczenie

- zapewniamy ochronę na życie, od nieszczęśliwych wypadków i w przypadku choroby.

Karty sportowe

– pracownicy mogą uprawiać sport jaki chcą  i gdzie chcą. Karta sportowa działa w 4  tysiącach klubów sportowych na terenie całej Polski.

Świadczenia z Funduszu Socjalnego

–  to paczki dla dzieci, karty świąteczne, dofinansowanie kolonii, wczasy pod gruszą, spotkania integracyjne oraz zapomogi dla osób, które  znalazły się w trudnej sytuacji losowej i materialnej.

Możliwości rozwoju

-  pracownicy mogą  brać udział w szkoleniach, konferencjach, korzystać z  dofinansowania nauki języka angielskiego, rosyjskiego, a  obcokrajowcy – polskiego. 

Pakiet relokacyjny

–  Ci, którzy  chcą rozwijać swoją karierę i / lub zmienić miejsce pracy, przenieść się do innego zakładu, mogą brać udział w rekrutacjach wewnętrznych i skorzystać z dodatku na przeprowadzkę oraz dodatku do mieszkania w innym mieście.

Narzędzia pracy

-  część benefitów uzależniona jest od stanowiska pracy i zaszeregowania.  Jeśli stanowisko tego wymaga, pracownik otrzymuje takie narzędzia pracy jak: telefon, laptop, czy samochód służbowy.