Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Zakład Przemysłu Gumowego STARGUM Jan Stankiewicz

Cieplna 7
73-110 Stargard
zachodniopomorskie, Polska
Telefon: +48 91 578 80 08
Fax: +48 91 577 77 68
[email protected]

NIP: 8540003383

PRODUCENT WYROBÓW GUMOWYCH

Firma STARGUM jest producentem różnego rodzaju wyrobów i mieszanek gumowych.

Przedsiębiorstwo istnieje na rynku ponad 30 lat. Celem firmy jak najlepsze dopasowanie oferty do potrzeb rynku, dlatego dbamy o stały rozwój, udoskonalanie procesu produkcji oraz stosowanie najnowszych technologii. W ZPG STARGUM stosowane są systemy zarządzania jakością oraz środowiskowe wg norm ISO.

Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości produktów spełniających oczekiwania Klienta. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia i wiedzy tworzymy produkty dostosowane do potrzeb klienta oraz spełniające wysokie wymogi zarówno jakościowe jak i środowiskowe.

Naszą wizją jest być zaufanym dostawcą granulatów na nawierzchnie sportowe i rekreacyjne na terenie Europy.

Firma STARGUM została założona w 1983 roku. Początkowo działalność firmy opierała się na produkcji ochraniaczy dętek dla przemysłu motoryzacyjnego. Z czasem, wraz z realizacją kolejnych inwestycji w park maszynowy, asortyment firmy był rozszerzany. Rozpoczęto produkcję dywaników samochodowych, mat podłogowych oraz drobnych elementów gumowych dla różnych branż. W 2005 roku uruchomiono produkcję granulatów EPDM na nawierzchnie sportowe. Dziś jest to podstawowy produkt oferowany przez Zakład Przemysłu Gumowego STARGUM. Od 2013 roku rozpoczęto produkcję innowacyjnych granulatów TPV, powiększając ofertę firmy o unikatowy produkt.

Na przestrzeni ponad 30 lat firma bardzo się rozwinęła. Obecnie posiadane moce produkcyjne pozwalają na realizację bardzo dużych zamówień, a posiadana flota samochodów ciężarowych umożliwia szybką wysyłkę towaru.