Dane kontaktowe

ZPS „JAMAR” Szczepaniak sp.j.

Albertów 69
42-165 Lipie
śląskie, Polska

NIP: 5741781080

Poznaj nas

20 LAT PASJI DO WARZYW I OWOCÓW

Firma ZPS JAMAR Szczepaniak sp.j. to w 100% kapitał polski. Powołana z pasji do warzyw i owoców oraz zdrowego odżywiania. Działamy na rynku od ponad 20 lat. Fabryka zlokalizowana w malowniczym Albertowie, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, dostarcza corocznie ponad 83 000 000 szt produktów do 16 krajów. Aktywnie współdziałamy z polskimi plantatorami i farmerami, dzięki temu otrzymujemy wysokiej jakości surowce. Jak pomidor to prosto z krzaka, jak przecier to prosto z pomidora. Warzywa i owoce zbieramy, gdy są najsmaczniejsze i najzdrowsze. Przerabiamy tylko naturalnymi metodami, aby zachować jak najwięcej naturalnych wartości i smaku.

MARKA JAMAR – KOCHAJ ENERGIĘ!

Mając na uwadze moc roślin oraz potrzeby współczesnego Konsumenta marka Jamar dostarcza Tobie produkty bogate w składniki odżywcze. Zmęczenie, obniżony nastrój, czy brak energii w ciągu dnia to często wynik spożywania niskowartościowej żywności. Codzienne menu z naszymi naturalnymi produktami zapewni prawdziwe paliwo dla Twojego organizmu. Jedz lepiej, czuj się lepiej! Oferujemy produkty do posiłków na różne pory dnia: passaty z pomidorów dojrzewających w słońcu, warzywa apertyzowane, prosto z pola, bogate w białko i błonnik, octy z naturalnej fermentacji, domowe zupy, przetwory z kawałkami owoców do lekkich i smacznych deserów.

Pełny energii posiłek to pełny energii Ty! Kochaj Energię!

DLACZEGO ZESPÓŁ JAMAR?

W naszej Firmie panuje partnerska i rodzinna atmosfera. Właściciele nastawieni są na kreację i siłę twórczą swojego Zespołu, dzięki temu możesz realizować swoje pomysły w różnych obszarach. Słuchamy siebie nawzajem, rozmawiamy i pozostawiamy przestrzeń dla Twojego indywidualnego stylu. Lubimy dynamikę, działanie i uśmiech, dlatego poszukujemy osób proaktywnych i zdeterminowanych. Zapewniamy pakiet niezbędnych do pracy narzędzi i umocnienie kompetencji.

Pozytywna energia, wiedza i umiejętności naszego Zespołu zapewniają ciągły rozwój naszej Firmy. Kochasz energię?... dołącz do naszego Zespołu! 

Ostatnie wpisy dla Zakład Produkcji Spożywczej Jamar Szczepaniak sp.j

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)