Dane kontaktowe

Zakład Produkcji Spożywczej „Jamar” Szczepaniak sp.j

Albertów 69
42-165 Lipie
śląskie, Polska

NIP: 5741781080

Poznaj nas

20 LAT PASJI DO WARZYW I OWOCÓW

Firma ZPS JAMAR Szczepaniak sp.j. to w 100% kapitał polski. Powołana z pasji do warzyw i owoców oraz zdrowego odżywiania. Działamy na rynku od ponad 20 lat. Fabryka zlokalizowana w malowniczym Albertowie, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, dostarcza corocznie ponad 83 000 000 szt produktów do 16 krajów. Aktywnie współdziałamy z polskimi plantatorami i farmerami, dzięki temu otrzymujemy wysokiej jakości surowce. Jak pomidor to prosto z krzaka, jak przecier to prosto z pomidora. Warzywa i owoce zbieramy, gdy są najsmaczniejsze i najzdrowsze. Przerabiamy tylko naturalnymi metodami, aby zachować jak najwięcej naturalnych wartości i smaku.

MARKA JAMAR – KOCHAJ ENERGIĘ!

Mając na uwadze moc roślin oraz potrzeby współczesnego Konsumenta marka Jamar dostarcza Tobie produkty bogate w składniki odżywcze. Zmęczenie, obniżony nastrój, czy brak energii w ciągu dnia to często wynik spożywania niskowartościowej żywności. Codzienne menu z naszymi naturalnymi produktami zapewni prawdziwe paliwo dla Twojego organizmu. Jedz lepiej, czuj się lepiej! Oferujemy produkty do posiłków na różne pory dnia: passaty z pomidorów dojrzewających w słońcu, warzywa apertyzowane, prosto z pola, bogate w białko i błonnik, octy z naturalnej fermentacji, domowe zupy, przetwory z kawałkami owoców do lekkich i smacznych deserów.

Pełny energii posiłek to pełny energii Ty! Kochaj Energię!

DLACZEGO ZESPÓŁ JAMAR?

W naszej Firmie panuje partnerska i rodzinna atmosfera. Właściciele nastawieni są na kreację i siłę twórczą swojego Zespołu, dzięki temu możesz realizować swoje pomysły w różnych obszarach. Słuchamy siebie nawzajem, rozmawiamy i pozostawiamy przestrzeń dla Twojego indywidualnego stylu. Lubimy dynamikę, działanie i uśmiech, dlatego poszukujemy osób proaktywnych i zdeterminowanych. Zapewniamy pakiet niezbędnych do pracy narzędzi i umocnienie kompetencji.

Pozytywna energia, wiedza i umiejętności naszego Zespołu zapewniają ciągły rozwój naszej Firmy. Kochasz energię?... dołącz do naszego Zespołu! 

Ostatnie wpisy dla Zakład Produkcji Spożywczej Jamar Szczepaniak sp.j