Dane kontaktowe

Żabka Polska sp. z o.o.

ul. Stanisława Matyi 8
61-586 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.zabka.pl/pracuj-z-nami

NIP: 522-30-71-241

Chcesz dołączyć do Żabki? Świetnie! Zanim wyślesz nam swoje CV powinieneś wiedzieć jak wygląda proces rekrutacji. Dobór poszczególnych etapów rekrutacji uzależniony jest od rodzaju stanowiska i charakteru pracy. Najczęściej składa się z:

ETAP 1

Rozmowa telefoniczna

To krótka rozmowa w trakcie której mówisz nam czy jesteś zainteresowany spotkaniem i ustalamy jego termin.

ETAP 2

Spotkanie

Podczas spotkania dowiadujemy się czegoś więcej o Tobie, a Ty o nas. Opowiadamy Ci o Żabce i opisujemy zakres obowiązków na stanowisku, które Cię interesuje. Słuchamy jakie są Twoje oczekiwania, jak oceniasz swoje kwalifikacje i co myślisz o wartościach, którymi kierujemy się w firmie. Spotkanie trwa przeważnie od 30 min do 1 godz.

ETAP 3

Testy umiejętności

To bardzo ważny etap podczas którego sprawdzamy niektóre umiejętności techniczne jak np. znajomość programu MS Excel lub innych. Testy umiejętności trwają z reguły ok. 1 godz.

ETAP 4

Decyzja

Mamy wszystkie niezbędne informacje! Na ich podstawie podejmujemy decyzję o rozpoczęciu współpracy. Jeśli rekrutacja zakończyła się dla Ciebie pozytywnym wynikiem informujemy o tym telefonicznie, a następnie za pośrednictwem maila zapraszamy na pierwszy dzień onboarding’u z Akademią Żabka. Jeśli wynik rekrutacji nie jest pozytywny – nic straconego! Aktualne oferty pracy zawsze znajdziesz  w zakładce „oferty”.