Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Żabka Polska sp. z o.o.

ul. Stanisława Matyi 8
61-586 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.zabka.pl/pracuj-z-nami

NIP: 522-30-71-241

To my, Żabka!

Nasz szyld zna 98% dorosłych Polaków. Nic dziwnego – od ponad 20 lat tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają Wam życie. To ogromne przedsięwzięcie na które pracuje 4000 Franczyzobiorców, ponad 1600 pracowników oraz 700 managerów i partnerów wspierających pracę sklepów.

Początki Żabki to rok 1998, kiedy to w Poznaniu i Swarzędzu powstało 7 eksperymentalnych sklepów. Ideą przedsięwzięcia było stworzenie wygodnej alternatywy dla zakupów w zatłoczonych supermarketach.

W ciągu 20 kolejnych lat nasza sieć zdobyła zaszczytny tytuł convienance nr 1 w Europie Środkowo-Wschodniej. Nasz apetyt na dalszy rozwój nie słabnie! Bierzemy udział w innowacyjnych projektach i rozwijamy wielokrotnie nagradzaną koncepcję „Sklepu jutra”.

Dołącz do nas i zdobywaj doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Nasze wartości

Dlaczego lubimy razem pracować? Dlatego, że wiemy czym każdy z nas kieruje się w drodze do celu. Praca w Żabce to ciekawe wyzwania, rozwój i zaangażowanie, ale to dzięki wartościom to co robimy ma sens. 

Na czym nam zależy?

Sklepy Żabka codziennie odwiedza 2,2 miliona klientów!

Pracujemy nad tym, by zawsze być blisko nich, zapewnić im wybór najpotrzebniejszych produktów i usług. Nasza misją jest tworzenie wartości i ułatwianie ludziom życia. Dlatego też wdrażamy nowoczesne rozwiązania oraz uprzyjemniamy codzienne zakupy.

Efekt? Jesteśmy dumni z naszego modelu biznesowego i cieszymy się z jego osiągnięć.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (346)