Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Żabka Polska sp. z o.o.

ul. Stanisława Matyi 8
61-586 Poznań
wielkopolskie, Polska
[email protected]

www.zabka.pl/pracuj-z-nami

NIP: 522-30-71-241

To my, Żabka!

Żabka to najszybciej rozwijająca się sieć sklepów convenience w Europie. Każdego dnia pracujemy na wspólny sukces, tworząc innowacyjne, wygodne rozwiązania na rynku. Budujemy markę, której rozpoznawalność w Polsce jest na poziomie 97%. Tutaj niemożliwe staje się możliwe! Rozwijamy się w każdym obszarze, tak aby upraszczać życie naszym klientom i działać odpowiedzialnie. Tworzymy otwartą organizację, obejmującą tysiące pracowników w centrali i centrach logistycznych, współpracowników w całej Polsce, a także przedsiębiorców prowadzących nasze sklepy. Żabkę tworzą wyjątkowi ludzie. Nasz sukces rynkowy nie byłby możliwy bez ich pracy i zaangażowania oraz wyznawanych wartości jak #ambicja #otwartość #odpowiedzialność #wiarygodność, które przyświecają nam w każdym działaniu. Za swoje działania Żabka Polska została nagrodzona wieloma wyróżnieniami, m.in. Best Quality Employer 2022, Nagroda Specjalna Friendly Workplace 2022 za kulturę organizacyjną opartą na wartościach ukierunkowanych na wzajemny szacunek, otwartość, różnorodność oraz inkluzywność. Żabka Polska jako pierwsza polska firma detaliczna otrzymała certyfikat Equal Salary wskazujący równość płac w organizacji bez względu na płeć.

Grupa Żabka jest wyjątkowym na skalę światową miejscem pracy. To pierwsza polska organizacja z nagrodą Gallup Exceptional Workplace Award 2023.

Nasze wartości

Dlaczego lubimy razem pracować? Dlatego, że wiemy czym każdy z nas kieruje się w drodze do celu. Praca w Żabce to ciekawe wyzwania, rozwój i zaangażowanie, ale to dzięki wartościom to co robimy ma sens. 

Na czym nam zależy?

Sklepy Żabka codziennie odwiedza 3 miliony klientów!

Pracujemy nad tym, by zawsze być blisko nich, zapewnić im wybór najpotrzebniejszych produktów i usług. Nasza misją jest tworzenie wartości i ułatwianie ludziom życia. Dlatego też wdrażamy nowoczesne rozwiązania oraz uprzyjemniamy codzienne zakupy.

Efekt? Jesteśmy dumni z naszego modelu biznesowego i cieszymy się z jego osiągnięć.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (117)