Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Yves Rocher Polska Sp. z o.o.

Chmielna 71
00-801 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.yves-rocher.pl

NIP: 1130714684

Marka Yves Rocher powstała ponad 60 lat temu w sercu francuskiej Bretanii. To tam Yves Rocher, młody człowiek zafascynowany światem roślin, stworzył koncept marki kosmetycznej wykorzystujący dobroczynne właściwości roślin z poszanowaniem przyrody.

To co nas wyróżnia to unikalny model biznesowy oparty na pełnej kontroli nad wszystkimi etapami procesu: „od ziarenka do gotowego kosmetyku na sklepowej półce”. Jesteśmy botanikami, rolnikami, producentami, dystrybutorami czyli kontrolujemy proces tworzenia kosmetyku od uprawy roślin poprzez produkcję po własną dystrybucję. Stosujemy składniki roślinne  pochodzące z organicznych upraw, do produkcji opakowań wykorzystujemy surowce wtórne i sadzimy drzewa dla przyszłych pokoleń.

Jesteśmy zakochani w przyrodzie, jeżeli Ty także -  pasujesz do nas!

„Dzięki nieustannej pasji do świata roślin, naszą ambicją w Yves Rocher jest działanie w harmonii ze środowiskiem, tak jak ma to w naturze każde drzewo czy roślina. Ta wizja, poświęcona pięknu kobiet, znalazła swój początek  w La Gacilly we Francji i każdego dnia towarzyszy nam na całym świecie w postaci wyjątkowych kosmetyków tworzonych z roślin”.

Bris Rocher
Dyrektor Generalny Grupy Rocher

Społeczna odpowiedzialność biznesu – akcje bliskie naszemu DNA

Szacunek do przyrody i ochrona jej zasobów to korzenie naszej marki, dlatego wspieramy i prowadzimy wiele inicjatyw społecznych i ekologicznych.

W ramach Fundacji Yves Rocher założonej w 1991 roku posadziliśmy już ponad 100 milionów drzew na całym świecie. Kupując niektóre produkty z naszej oferty, fundujesz sadzonkę nowego drzewa. Aktywnie działamy na rzecz ochrony zagrożonych gatunków, a roślinne składniki pozyskujemy w sposób zrównoważony. Fundacja Yves Rocher aktywnie wspiera ochronę różnorodności środowiska naturalnego. Za pomocą dofinansowania oraz wsparcia ekspertów pomagamy naukowcom, badaczom, aktywistom ochrony środowiska oraz botanikom w działaniach na rzecz zachowania bioróżnorodności. Nasi pracownicy chętnie uczestniczą w projektach edukacyjnych i podejmują liczne inicjatywy proekologiczne.
 

WE R CHANGE

W 2017 roku rozpoczęliśmy  projekt WE R CHANGE, który jest skierowany do członków Grupy Rocher - zarówno pracowników, jak i partnerów. Wierzymy, że każdy z nas może przyczynić się do pozytywnej zmiany naszej firmy.

W ramach projektu WE R CHANGE skupiamy naszą uwagę na 2 filarach: zmniejszenie emisji dwutlenku węgla oraz zwiększenie naszej odpowiedzialności jako pracodawcy. Odpowiedzialne zarządzanie takimi surowcami, jak: energia, woda i papier, a także zapewnienie pracownikom równych szans i wspieranie osób z niepełnosprawnościami to obszary nad którymi ciągle pracujemy.

Wartości firmowe, to dla nas coś więcej niż słowa wypisane na firmowych gadżetach, to wartości które wyznajemy.

  • Zaufanie  Zaufanie to podstawa w naszej codziennej pracy.  Wierzymy, że w atmosferze zaufania każdy z nas jest w stanie znaleźć w sobie  potencjał, który pomaga realizować nasze wspólne cele w najlepszy  i najbardziej efektywny sposób.
  • Odpowiedzialność Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za swój obszar działalności.  Pomimo wsparcia, które dostajemy od swoich przełożonych i kolegów z pracy,  wiemy, że każdy z nas pełni ważną rolę dla całej firmy i ma realny wpływ  na jej funkcjonowanie.
  • Współpraca  Największe cele realizujemy razem. Atmosfera w naszej firmie  sprzyja otwartemu dzieleniu się pomysłami, kreatywności i spontaniczności.  Wspieramy się nawzajem i realizujemy nasze wspólne ambicje, gdyż wiemy,  że razem możemy osiągnąć więcej.
  • Uznanie Celebrujemy małe i duże sukcesy. Za każdym dokonaniem stoi praca zespołu,  dlatego doceniamy wykonaną pracę i zaangażowanie. Ponadto, wierzymy,  że każdy sukces jest wart celebrowania, ponieważ jest kolejnym krokiem  na drodze ku doskonaleniu się. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)