Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

YES Biżuteria

Świerzawska 1
60-321 Poznań
wielkopolskie, Polska

yes.pl/praca-w-yes

NIP: 7780171607

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy jedną z wiodących marek biżuteryjnych, która od ponad 40 lat kształtuje polski rynek jubilerski. Jako firma rodzinna, cenimy przyjazne relacje międzyludzkie i otwartą współpracę. To pozwala nam tworzyć zgrane zespoły, pełne utalentowanych ludzi. W naszej pracy stawiamy na innowacyjne rozwiązania, nieustannie poszukując nowych wyzwań, zarówno w sferze projektowania, marketingu jak i sprzedaży.

Wydobywamy emocje, tworząc biżuterię najpiękniej wyrażającą wewnętrzny blask. Kontynuując najlepsze jubilerskie tradycje, wytyczamy nowe kierunki. Współpracujemy z artystami, stylistami i projektantami, nieustannie podejmując ryzyko estetycznych eksperymentów.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?

 • Jesteśmy rodzinną firmą, z najlepszymi tradycjami jubilerskimi i ponad 160 Salonami w całej Polsce.
 • Stale powiększamy zarówno naszą sieć, jak i ofertę.
 • Tworzymy nasze autorskie kolekcje a wyróżnia nas wyjątkowy Diament Idealny YES® - diament, który błyszczy bardziej niż inne.
 • Zajmujemy pozycję lidera sprzedaży biżuterii online, wyróżnianego branżowymi nagrodami. Jesteśmy zespołem wyjątkowych ludzi, którzy inspirują się nawzajem i motywują do osiągania wspólnych celów.

KOGO POSZUKUJEMY?

Szukamy ludzi z takim samym nastawieniem. Wierzymy, że gwarantuje to owocną współpracę. Mamy swoje zasady, a jednocześnie jesteśmy otwarci na różne wizje i idee, które w najlepszy sposób wykorzystujemy w naszej pracy.

Tworzymy otwarte środowisko zawodowe, w którym każdy ma szansę znaleźć swoje pole do działania. Pragniemy współpracować z prawdziwymi pasjonatami. Szukamy indywidualistów gotowych do podejmowania nowych wyzwań. Nieoszlifowanych diamentów z różnorodnymi kompetencjami.
 

PRACA W CENTRALI

Posiadasz specjalistyczne doświadczenie? Pragniesz rozwijać się w konkretnym obszarze? Pracuj z nami, w Centrali YES, w Poznaniu!

Nasz standardowy proces rekrutacji składa się z poniższych etapów:

 1. Aplikacja na wybrane ogłoszenie
 2. Analiza dokumentów
 3. Rozmowa telefoniczna
 4. Zaproszenie na rozmowę
 5. Spotkanie z osobą HR (zastanów się dlaczego chcesz u nas pracować, pomyśl jak Twoje dotychczasowe doświadczenia oraz posiadane umiejętności mogą wpłynąć na rozwój naszej firmy, przemyśl swoje oczekiwania co do pracy w YES)
 6. Spotkanie z Menedżerem Działu
 7. Decyzja i informacja zwrotna (poinformujemy Cię telefonicznie lub mailowo o wynikach rekrutacji)

Co oferujemy?

 • możliwość rozwoju zawodowego
 • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
 • naukę języka angielskiego
 • prywatną opiekę medyczną
 • atrakcyjne zniżki na zakup biżuterii
 • pakiet sportowy w korzystnej cenie
 • zakładową kasę zapomogowo-pożyczkową
 • stabilność zatrudnienia
 • dofinansowanie do przedszkoli i żłobków
 • przyjazną atmosferę pracy
   

PRACA W SALONACH

Menedżer Salonu
Aktualnie, w ramach różnych form sieci franczyzowej, działa ponad 160 Salonów YES, które prowadzą sprzedaż szerokiego asortymentu biżuterii.

Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym i jesteś gotowy do założenia własnej działalności? A może już taką prowadzisz i chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami? Aplikuj do nas i otwórz z nami Salon YES! Powierzymy Ci systemową organizację działań Salonu oraz Twojego zespołu, tak, abyśmy wspólnie dbali o najwyższe standardy obsługi naszych Klientów.

Doradca Klienta
Biżuteria i dizajn to Twoja prawdziwa pasja? Świetnie czujesz się pracując z ludźmi? Nie opuszcza Cię dobry humor i pogoda ducha? Chcemy, abyś stał się częścią zespołu jednego z ponad 160 Salonów YES w Polsce! Twoim zadaniem będzie profesjonalna obsługa naszych Klientów oraz realizowanie założeń sprzedażowych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (19)