Dane kontaktowe

Yamada Wentworth Sp z o.o.

Przemysłowa 6
95-100 Lućmierz
łódzkie, Polska

NIP: 7262663739

Yamada Wentworth Sp. z o.o. to firma utworzona przez dwa przedsiębiorstwa, japońskie - YAMADA Electric Industrial Co. Ltd. oraz kanadyjskie - Wentworth Tech Incorporated.

YAMADA Electric Industrial Co. Ltd. to znany producent sprzętu wyposażenia domów, sprzętów kuchennych, sprzętów higieny osobistej, akcesoriów wędkarskich, elementów aparatów telefonicznych i fotograficznych itp. W Grupie Yamada Electric działa 5 zakładów produkcyjnych – w Japonii, Chinach, w Brazylii, w Meksyku i obecnie pierwszy w Polsce, w których łącznie pracuje ponad 2.500 pracowników.

Wentworth Group jest międzynarodową grupą firm z siedzibą w Brantford w Kanadzie. Grupa produkuje szeroką gamę opakowań z tworzyw sztucznych i form wykorzystywanych do produkcji opakowań, posiada 15 zakładów produkcyjnych na świecie.

Zarówno YAMADA, jak i Wentworth, są firmami zaliczanymi do grupy światowych liderów w swoich branżach, które rozwinęły się poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań, dbanie o pracowników oraz o najwyższą jakość produktów. Sukcesy firm potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia oraz znakomite opinie klientów, do których należą znane globalne marki, jak Procter & Gamble, Toshiba, Sony, Sharp, Braun i wiele innych.

Nasz slogan na 2022 rok:

Jak wygląda rekrutacja

Wszystkie nasze aktualne rekrutacje znajdują się na stronie pracuj.pl.

Obecnie zatrudniamy ponad 180 osób. Proces rekrutacyjny może się różnić w zależności od stanowiska, zawsze jednak składa się z kilku etapów i obejmuje spotkanie z osobą z Działu HR oraz z potencjalnym bezpośrednim przełożonym.

PROCES REKRUTACJI

Etap 1 – Czytamy Twoje C.V.

Spośród nadesłanych zgłoszeń wybieramy te, które najlepiej spełniają wymagania stanowiska.

Etap 2 - Rozmowa telefoniczna

Osoby zainteresowane stanowiskiem zapraszamy na rekrutację do siedziby firmy.

Etap 3 – Rozmowa z Działem HR/Przełożonym

Podczas rozmowy chcemy sprawdzić czy pasujemy do siebie nawzajem. Ważne są dla nas Twoje kompetencje, doświadczenie zawodowe oraz motywacja i osobowość. Spotkanie prowadzi pracownik działu HR, często już w obecności bezpośredniego przełożonego.

Etap 4 –  II rozmowa/Testy

Kolejnym etapem może być wykonanie zadania merytorycznego lub udział w testach. To również czas, aby zadać nam pytania, które pojawiły się po pierwszej rozmowie.

Etap 5 – Informacja zwrotna/Oferta zatrudnienia

Niezależnie od wyniku rekrutacji każdy kandydat otrzymuje od nas informację zwrotną. (w ciągu 2-3 tygodni od spotkania).
Wybranej osobie składamy ofertę zatrudnienia.

Świadczenia dostępne dla pracowników

Dodatkowo poza wynagrodzeniem

Nagrody roczne (uzależnione od indywidulanych wyników pracy i wyników finansowych firmy). Dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci. Świadczenia pieniężne na Boże Narodzenie a dla dzieci pracowników świąteczne paczki.

Opieka medyczna

Dofinansowanie opieki medycznej w placówkach Medicover oraz możliwość rozszerzenia pakietu o opiekę nad bliskimi.

Dodatkowo dostęp do przyzakładowej placówki medycznej z codzienną opieką Ratownika Medycznego oraz dyżurami lekarskimi.

Sport to zdrowie

Dofinansowanie karty MultiSport, dzięki której pracownicy mają zapewniony dostęp do wielu obiektów sportowych na terenie całego kraju.

Stołówka na terenie firmy

Smaczne i gotowane na miejscu posiłki, dofinansowane przez pracodawcę.

Transport pracowniczy

Bezpłatny transport pracowniczy na trasach:  Łódź – Zgierz – Lućmierz oraz Łęczyca – Ozorków – Lućmierz, dofinansowanie do przejazdów Łódzką Koleją Aglomeracyjną.

Elastyczność

Dla pracowników administracyjnych elastyczne godziny pracy.

Ubezpieczenie grupowe

Możliwość skorzystania z atrakcyjnych, wynegocjowanych specjalnie dla firmy ubezpieczeń grupowych w firmie PZU lub Compensa.