Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

XPO Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Ul. Flisa 6
02-247 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 022 351 79 79
[email protected]

pl.xpo.com

NIP: https://europe.xpo.com/pl/

Należymy do grupy XPO Logistics. Jesteśmy jednym z 10 największych globalnych dostawców rozwiązań dla łańcucha dostaw. Nasz zespół tworzy prawie 100 000 osób w ponad 1400 lokalizacjach i 32 krajach. W Polsce w naszych centrach logistycznych zatrudniamy ponad 800 osób. Nasza zintegrowana sieć logistyczna dostarcza dostosowane do oczekiwań klientów rozwiązania z zakresu obsługi łańcucha dostaw.  

Nasze wartości

  • Bezpieczeństwo - przede wszystkim myślimy o bezpieczeństwie. W naszym środowisku panuje atmosfera współpracy i wspierania się. 
  • Przedsiębiorczość - podchodzimy do problemów zadając pytanie ,,co się stanie jeśli...''. Jesteśmy otwarci na zmiany. 
  • Innowacyjność - jesteśmy ciekawi. Przesuwamy granicę tego, co jest możliwe dzięki przełomowym pomysłom, które innym wydają się niemożliwe do zrealizowania.
  • Szacunek - jesteśmy liderami w budowaniu nowych rynków, dostrzeganiu nowych możliwości i odkrywaniu sposobów radzenia sobie z problemami, gdyż słuchamy naszych pracowników, partnerów i klientów.
  • Jedność - cenimy indywidualność, zatrudniamy kompetentnych pracowników - bez względu na: płeć, tożsamość narodową, tożsamość płciową lub pochodzenie. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)