Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

XPO Contract Logistics Poland Sp. z o.o.

Działkowa 56A
02-234 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1070039781

Dodatkowe lokalizacje:

XPO Contract Logistics Poland Sp. z o.o.

Osła 1L
59-706 Gromadka
dolnośląskie, Polska

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy światowym liderem branży logistycznej.

Jak to robimy? Zatrudniamy ludzi z pasją, inwestujemy w technologię i jesteśmy obecni w 32 krajach.

Nasz zespół to 95 000 osób w 1466 lokalizacjach. Skupiamy fachowców i pasjonatów, którzy dbają, by nasi Klienci mogli się rozwijać. Realizujemy strategie współpracując międzynarodowo, nie czujemy granic w dążeniu do celu. Pracownicy, z każdego zakątka świata to jeden zespół XPO.

Naszą misją jest osiąganie wyników przy zachowaniu najwyższych standardów postępowania, z uwzględnieniem wartości takich jak wiarygodność czy przedsiębiorczość. W naszym środowisku pracy ważne są szacunek i różnorodność, a bezpieczeństwo Pracowników jest dla nas priorytetem.

Rozwijaj się z nami

Każdy człowiek niezależnie od płci, wyznania, wieku czy rasy jest dla nas ważny, dlatego stwarzamy równe szanse zatrudnienia dla każdego, kto chce z nami rozwijać swój potencjał. Możesz liczyć na profesjonalne wdrożenie do pracy, podczas którego zapewniamy pakiet szkoleń oraz wsparcie przełożonych i trenerów. Jesteśmy doskonałym miejscem dla doświadczonych specjalistów, ekspertów, inżynierów, managerów, ale również dla osób, które chcą zdobyć swoje pierwsze kroki zawodowe. Stawiamy na kreatywność, dzielenie się wiedzą i pracę zespołową. Wierzymy, że każdy z nas ma wpływ na rozwój naszego biznesu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)