Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

XPLUS S.A.

Puławska 435A
02-801 Warszawa
Mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 295 02 50
[email protected]

xplusglobal.com/pl

NIP: 5213463169

Kim jesteśmy?

Są w życiu okazje, od których nie można się odwracać. Wyprawa marzeń. Spełnienie zawodowe. Niezawodna przyjaźń. Szansa, dzięki której możesz wypłynąć na szerokie wody, i ciągle poszerzać swoje horyzonty. W XPLUS od 2002 roku żeglujemy po szerokich wodach, powiększając naszą flotę z myślą o kolejnych podbojach i zdobywaniu projektów w nowych częściach globu. Jako Partner jesteśmy w centrum zdarzeń i innowacji Microsoft, wspólnie kreując wyjątkowe projekty. Również w oparciu o własne produkty podejmujemy wciąż nowe wyprawy już niemal na całym świecie.

XPLUS to nowoczesna i nietypowa firma wdrożeniowa pełna wyjątkowych ludzi. W pracy jesteśmy sumienni i wytrwali, znamy się na tym, co robimy, i dbamy, aby nasze doświadczenie i umiejętności przydawały się innym. Jak na specjalistów-pasjonatów przystało, sami nawet od dobrego wolimy lepsze, dlatego także naszym klientom pomagamy osiągać jak najlepsze wyniki, opracowując i udoskonalając nasze autorskie metody i narzędzia.

Kogo szukamy?

U nas możesz się czuć dobrze taki, jaki jesteś i wybrać swoją ścieżkę rozwoju, która doprowadzi Cię w oczekiwane miejsca.

Stawiamy na dojrzałą samodzielność i pozwalamy realizować swoje pomysły, wspierając naszych kolegów i koleżankiwe wszystkim, czego mogą potrzebować – zarówno w kontekście zawodowym, jak i w czasie wolnym.

Do XPLUS Team’uszukamy osób o otwartych głowach, odważnych i chcących zmieniać świat technologii. Nie zapominamy też o poczuciu humoru 😁

Zapraszamy na pokład! Nasze działy czekają:

Consulting – jeśli masz kompetencje w obszarze Microsoft Dynamics AX/D365, a do tego nie boisz się wyzwań i chcesz brać udział w dużych projektach międzynarodowych – Zapraszamy!

Technology – świat technologii to Twoje naturalne środowisko, a językiem X++ „mówisz” płynnie – Witaj na pokładzie!

Project Portfolio Management – wiesz jak realizować projekty transformacyjne oraz rozumiesz, czym jest Change Management – Nie czekaj, dołącz do nas!

Product Development – masz niekończącą się ilość pomysłów i wiesz jak je realizować? Udział w tworzeniu produktów IT podbijających rynek światowy to Twoje marzenie? – Trafiłeś idealnie!

Sales – Świat IT nie jest Ci obcy, a złożone i trudne procesy sprzedażowe należą do Twoich ulubionych – Zapraszamy na pokład!

Marketing - uwielbiasz tworzyć i odkrywać nowości a każdy, nawet najbardziej skomplikowany komunikat przedstawiasz tak, że inni chcą wiedzieć więcej – Czekamy na Ciebie!

Finance&Administration – wiesz na czym polega Teamwork a praca z systemami finansowymi to sama przyjemność – Zapraszamy!

HR – wiesz, że profil ‘Stereotypowego Informatyka’ to fikcja oraz rozumiesz jak istotny jest Człowiek w biznesie – Nasz zespół na Ciebie czeka!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (56)