Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Xella Polska Sp. z o.o.

Komitetu Obrony Robotników 48
02-146 Warszawa
mazowieckie, Polska

www.ytong-silka.pl

NIP: 5252422430

ETAP 1

PUBLIKACJA

Publikujemy aktualne ogłoszenia o pracę na portalu pracuj.pl. W ogłoszeniu zamieszczamy kluczowe  informacje dotyczące stanowiska:

  • nazwę, lokalizację miejsca pracy,
  • cel i zakres zadań,
  • umiejętności i kompetencje oczekiwane od kandydata idealnego,
  • informujemy również o oferowanych przez nas warunkach pracy.

ETAP 2

APLIKACJA

  • Okres publikacji trwa 31 dni, w tym czasie wszystkich Kandydatów, których zainteresowała zawodowo treść naszego ogłoszenia, a ich doświadczenie zawodowe, wykształcenie i umiejętności są zbieżne z naszymi oczekiwaniami, zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji (CV). Mile widziany z naszej strony jest również list motywacyjny w formie dowolnej, który pozwoli nam poznać motywację Kandydata.
  • Dokumenty – CV oraz (ewentualnie) list motywacyjny prosimy przesłać za pomocą przycisku „Aplikuj”, który przekieruje Kandydata do naszego systemu e -recruiter, wspierającego proces rekrutacji.
  • W systemie każdorazowo należy wypełnić załączony formularz, zwracając uwagę na niezbędne klauzule informacyjne i zgody.
  • Jeśli Kandydat jest zainteresowany udziałem w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez naszą firmę, prosimy o wyrażenie właściwej zgody.
  • Jeśli do CV Kandydat dołącza zdjęcie oraz inne dodatkowe informacje, nie wymienione w Kodeksie Pracy, prosimy o wyrażenie właściwych zgód na przetwarzanie danych dodatkowych.

ETAP 3

SELEKCJA

Na bieżąco, przez okres publikacji ogłoszenia, weryfikujemy przesyłane do nas aplikacje.  Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy w największym stopniu swoim doświadczeniem zawodowym korespondują z naszymi oczekiwaniami przedstawionymi w ogłoszeniu.

ETAP 4

SPOTKANIE

  • Na spotkania zapraszamy telefonicznie, potwierdzamy je mailowo. Najczęściej są to 2 rozmowy.
  • Pierwsze spotkanie odbywa się w siedzibie naszej firmy, uczestniczy w nim przedstawiciel Zespołu Rekrutacji i Rozwoju oraz Menadżer Zespołu – bezpośredni przełożony stanowiska.
  • Rozmawiamy o doświadczeniu zawodowym, w kontekście oczekiwań i zadań realizowanych na stanowisku, na które rekrutujemy w naszej firmie. Pytania i zadania dotyczą wiedzy zawodowej.
  • Zdarza się także, że korzystamy z kwestionariuszy osobowości, po których udzielamy informacji zwrotnej kandydatom.
  • Drugie spotkanie to zazwyczaj rozmowa z Dyrektorem Pionu / Członkiem Zarządu oraz pracownikiem Działu HR.

ETAP 5

ZAKOŃCZENIE PROCESU

Po zakończonym procesie rekrutacyjnym przesyłamy kandydatom, którzy brali udział w rozmowie informację o statusie projektu.