Dane kontaktowe

Wyborowa Pernod Ricard

Biuro Warszawa
Złota 59
00-120 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 222 38 00
[email protected]

www.wyborowa-pernod-ricard.com

NIP: 7770003038

Pozostałe oddziały

Wyborowa Pernod Ricard

Zakład Rektyfikacji Spirytusu
ul. Janikowska 23
61-070 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: + 48 61 873 12 05

Wyborowa Pernod Ricard

Zakład produkcyjny w Zielonej Górze
ul. Jedności 59
65-018 Zielona Góra
lubuskie, Polska
Telefon: +48 68 353 02 40

Program Benefitów I Smile

W Wyborowa Pernod Ricard dbamy o zdrowie i komfort naszych pracowników dlatego stworzyliśmy Program Benefitów I Smile. Program skupia się na trzech sferach życia pracowników: zdrowiu, rodzinie i przyjaciołach oraz rozwijanych pasjach.

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem i dodawaniem do programu nowych elementów :).

Promujemy zdrowy tryb życia i dbanie o swoje zdrowie. Dlatego oprócz ubezpieczenia medycznego w grupie LuxMed, wypłaty 100% wynagrodzenia podczas zwolnienia chorobowego czy dofinansowania karty Benefit Sport, organizujemy aktywności sportowe dla pracowników. Nasza Wyborowa drużyna piłkarska zdobyła w tym roku srebrny medal na europejskich rozgrywkach Grupy Pernod Ricard!

Nasi pracownicy są ambasadorem naszych marek, mogą dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Ułatwia to comiesięczna sprzedaż pracownicza czy organizowany w Warszawie i Zielonej Górze event „Happy Friday” podczas którego nasz Bar otwarty jest dla gości pracowników, którzy mogą pobawić się w świetnej atmosferze i degustować nasze alkohole. A na urodziny, każdy z pracowników otrzymuje butelkę szampana Mumm.

Okazjonalnie organizujemy konkursy, wspieramy rozwój pasji: gotowanie, trekking czy fotografię.

To wszystko tworzy naszą codzienność, z której jesteśmy najbardziej dumni, bo przyjemnie pracuje się wśród ludzi, którzy przychodzą do pracy z pozytywnym nastawieniem :)