Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wyborowa Pernod Ricard

Biuro Warszawa
Złota 59
00-120 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 222 38 00
[email protected]

www.wyborowa-pernod-ricard.com

NIP: 7770003038

Pozostałe oddziały

Wyborowa Pernod Ricard

Zakład Rektyfikacji Spirytusu
ul. Janikowska 23
61-070 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: + 48 61 873 12 05

Wyborowa Pernod Ricard

Zakład produkcyjny w Zielonej Górze
ul. Jedności 59
65-018 Zielona Góra
lubuskie, Polska
Telefon: +48 68 353 02 40

Kim jesteśmy?

Wartości pracodawcy

TY

W centrum wszystkich spółek grupy Pernod Ricard znajduje się człowiek. To właśnie z myślą o naszych pracownikach i we współpracy z nimi tworzymy naszą wyjątkową kulturę organizacyjną.
Nasz sukces opiera się na kilku filarach, które definiują nas, jako pracodawcę.

Twój indywidualny styl i cechy sprawiają, że praca w Wyborowa Pernod Ricard stanie się jeszcze lepsza. W ten sposób razem tworzymy wyjątkowy koktajl możliwości.

SILNE MARKI Z KATEGORII PREMIUM

Mamy w portfolio znane, lubiane przez konsumentów i rozpoznawalne globalnie marki. Jako pracownicy jesteśmy ich ambasadorami, jesteśmy z nich dumni. Ich sukces ma korzenie w długoletniej tradycji, którą z dbałością pielęgnujemy, nie zapominając o budowaniu ich obecności na rynku.

DUCH PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Oczekujemy go od każdego naszego pracownika. Kształtuje w nas wysoką odpowiedzialność za obszary, którymi się zajmujemy. Dzięki inicjatywie i odwadze do podejmowania ryzyka, udaje nam się wprowadzać innowacje i odnosić sukcesy.

SERDECZNA ATMOSFERA

Pracujemy w dobrej atmosferze z nastawieniem na współpracę. Tworzymy dobre relacje, oparte na zaufaniu i poszanowaniu indywidualności każdego z pracowników. Liczy się dla nas poczucie wspólnego celu oraz to w jaki sposób go osiągamy. Odnosimy się do siebie nawzajem ze zrozumieniem i życzliwością. Skupiamy ludzi z różnymi pasjami i zainteresowaniami, którzy lubią ze sobą pracować!

PERSPEKTYWICZNE MIEJSCE PRACY

Zapewniamy komfortowe, stabilne miejsce pracy. Skala naszego działania daje możliwości udziału w interesujących projektach oraz rozwoju kariery w kraju i za granicą. Oferujemy bardzo dobre warunki pracy, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników.

GLOBALNY ZASIĘG, LOKALNY WYMIAR

Jesteśmy globalnym graczem, ale jesteśmy też silnie osadzeni w lokalnej rzeczywistości. Wszędzie tam, gdzie działamy, nie tylko szanujemy lokalną kulturę, ale też mamy autonomię i możliwości działania. Międzynarodowy zasięg i relacje pomiędzy poszczególnymi oddziałami dają nam dostęp do unikalnego know-how i możliwości działania na ogromną skalę.

W jakich działach możesz pracować?

Siedziba Wyborowa Pernod Ricard w Polsce mieści się w sercu Warszawy. W nowoczesnym biurze pracują specjaliści od marketingu, sprzedaży, finansów, obsługi klienta, logistyki, zakupów i HR, a także osoby odpowiedzialne za dział prawny, IT, komunikację i PR.

W skład firmy wchodzą także zakłady produkcyjne usytuowane w Poznaniu i Zielonej Górze. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółami na temat pracy w danych działach, zajrzyj na naszą stronę i dowiedz się jaka jest specyfika pracy i co o niej mówią sami pracownicy!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)