Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wyborowa Pernod Ricard

Biuro Warszawa
Złota 59
00-120 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 222 38 00
[email protected]

www.pernod-ricard.com/pl/locations/poland

NIP: 7770003038

Pozostałe oddziały

Wyborowa Pernod Ricard

Zakład Rektyfikacji Spirytusu
ul. Janikowska 23
61-070 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: + 48 61 873 12 05

Wyborowa Pernod Ricard

Zakład produkcyjny w Zielonej Górze
ul. Jedności 59
65-018 Zielona Góra
lubuskie, Polska
Telefon: +48 68 353 02 40

Nasze wartości

Uważamy, że świat jest lepszy, kiedy łączą nas przyjazne relacje. Nasi ludzie, dzięki swojej osobowości i pasji tworzą najlepsze produkty, które powstają w różnych krajach i kulturach. Tworząc je, zawsze pamiętamy o niezwykłej międzyludzkiej interakcji jaką jest kultura convivialité - kultura dzielenia wspólnych chwil. Dzięki niej do konsumentów trafiają najwyższej jakości produkty, doceniane na całym świecie.

Ważne są dla nas relacje między ludźmi, między społecznościami, między firmami i branżami, jak i między nami a naszą planetą.

Jesteśmy dumni z ludzi, którzy pracują w WPR. Każdy z naszych pracowników wnosi do firmy swoje niepowtarzalne doświadczenie, podejście do życia i poczucie humoru. To jest właśnie convivialité – atmosfera, która sprawia, że jesteśmy wyjątkowym miejscem pracy. Funkcjonujemy w wielu lokalizacjach i w zespołach o różnorodnych kompetencjach, ale niezależnie od miejsca łączy nas ta sama kultura pracy.

To właśnie odpowiedzialność za budowanie pozytywnej atmosfery i pełnej troski o naszą planetę, stanowi element naszej historii i teraźniejszości, ale przede wszystkim przyszłości. Zrównoważony rozwój jest w centrum wszystkiego, co robimy. Wpisuje się w nasze cele biznesowe i kształtuje wyzwania stawiane każdemu zespołowi w naszej firmie.

Do czterech najważniejszych obszarów naszych zobowiązań należą:

  1. Troska o miejsce pochodzenia (Nurturing Terroir),
  2. Docenianie ludzi (Valuing People),
  3. Wytwarzanie w obiegu zamkniętym (Circular Making),
  4. Oodpowiedzialna gościnność (Responsible Hosting).

Zostały one wyznaczone w odpowiedzi na wyzwania, przed którymi stoi nasza Grupa i cały świat, takimi jak: przeciwdziałanie zmianom klimatu, dbałość o przestrzeganie praw człowieka czy właściwe gospodarowanie odpadami.

Nurturing Terroir (troska o miejsce pochodzenia)

Nasze produkty czerpią swój charakter z ziemi, na której zostały wyhodowane. Pielęgnujemy każdy teren i jego bioróżnorodność oraz reagujemy na wyzwania związane ze zmianami klimatu, aby zapewnić wysoką jakość składników dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Valuing People (docenianie ludzi)

Naszą firmę tworzą ludzie. Od farmera po barmana – to oni są w sercu wszystkiego, co robi Grupa Pernod Ricard. Wierzymy, że poprzez różnorodność i integrację na każdym etapie produkcji możemy wspólnie budować prawdziwą atmosferę przyjaznych relacji, czyli convivialité.

Circular Making (wytwarzanie w obiegu zamkniętym)

Zasoby, których wszyscy używamy, nie są nieskończone. W Grupie Pernod Ricard stale zmniejszamy zużycie surowców. Na każdym etapie naszej pracy – wymyślając, produkując i dystrybuując nasze produkty – szukamy sposobów, które pozwolą zoptymalizować zużycie surowców i pomogą chronić naturalne zasoby.

Responsible Hosting (odpowiedzialna gościnność)

Nasze produkty zbliżają ludzi i odgrywają ważną rolę w kontaktach społecznych. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z wyzwań związanych z konsumpcją alkoholu. Dlatego podejmujemy działania mające na celu przeciwdziałanie nieodpowiedzialnej konsumpcji. Angażujemy naszych interesariuszy na rzecz rzeczywistych zmian oraz nieustannie wzmacniamy i rozwijamy odpowiedzialne praktyki marketingowe.