Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wyborowa Pernod Ricard

Biuro Warszawa
Złota 59
00-120 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 222 38 00
[email protected]

www.pernod-ricard.com/pl/locations/poland

NIP: 7770003038

Pozostałe oddziały

Wyborowa Pernod Ricard

Zakład Rektyfikacji Spirytusu
ul. Janikowska 23
61-070 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: + 48 61 873 12 05

Wyborowa Pernod Ricard

Zakład produkcyjny w Zielonej Górze
ul. Jedności 59
65-018 Zielona Góra
lubuskie, Polska
Telefon: +48 68 353 02 40

Staże i praktyki

W tym roku wznieśmy razem toast  “Za Klimat i Dobrą Karierę”.

12-miesięczny płatny program stażowy “Za Dobrą Karierę” to propozycja dla studentów IV i V roku studiów lub absolwentów, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenia w wybranym przez siebie dziale i być częścią firmy, stawiającej na zrównoważony rozwój i edukację na temat odpowiedzialnej gościnności.

Staż odbywa się w jednej z naszych trzech lokalizacji: Warszawie, Zielonej Górze i Poznaniu. Możesz zdecydować dokąd chcesz aplikować, do wyboru jest aż 18 różnych działów: Marketing, Trade marketing, HR, Komunikacja, Obsługa klienta, Analizy finansowe, Wsparcie sprzedaży, Planowanie, Analiza rynku i zachowań konsumenckich, dział Techniczny, Rektyfikacja, Magazyn Spirytusu, Kontrola Jakości, Rozlewnia. W każdym z tych działów czeka na Ciebie wiele angażujących projektów. Zapewniamy stałe wsparcie Mentorów, którzy pomogą Ci w realizacji założonych celów. Dołączając do Wyborowa Pernod Ricard staniesz się częścią niezwykłej kultury “convivialité”, dzięki której przekonasz się, czym są dla nas przyjazne relacje i celebrowanie wspólnych chwil.

Staż “Za dobrą Karierę” to nie tylko możliwość rozwoju przy realizacji projektów związanych ze zrównoważonym rozwojem. To przede wszystkim szansa na zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji i praca z ludźmi, którzy na co dzień współtworzą świat marek rozpoznawalnych na całym świecie, takich jak m.in.: Ballantine’s, Jameson, Wyborowa, czy Absolut. Rozpoczynając swoją 12-miesięczna płatną przygodę w Wyborowa Pernod Ricard otrzymasz dostęp do oferty benefitów pozapłacowych w tym m.in. zniżkę na kartę sportową, pakiet medyczny w atrakcyjnej cenie, prezent z naszego portfolio na Twoje urodziny. To nie wszystko. Wiemy, jak ważny jest rozwój, dlatego w ramach stażu “Za dobrą Karierę” udostępniamy Ci możliwość skorzystania z wielu szkoleń biznesowych oraz lekcji języka angielskiego (do poziomu B2).

Aplikuj na staż “Za Dobrą Karierę”.

Zbuduj swoją karierę, rozwiń potencjał w wybranym dziale i działaj na rzecz tworzenia zrównoważonego biznesu razem z nami. 

Aktualne oferty staży i praktyk

zobacz wszystkie oferty pracy (20)