Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wyborowa Pernod Ricard

Biuro Warszawa
Złota 59
00-120 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 222 38 00
[email protected]

www.pernod-ricard.com/pl/locations/poland

NIP: 7770003038

Pozostałe oddziały

Wyborowa Pernod Ricard

Zakład Rektyfikacji Spirytusu
ul. Janikowska 23
61-070 Poznań
wielkopolskie, Polska
Telefon: + 48 61 873 12 05

Wyborowa Pernod Ricard

Zakład produkcyjny w Zielonej Górze
ul. Jedności 59
65-018 Zielona Góra
lubuskie, Polska
Telefon: +48 68 353 02 40

Poznaj nas

W Wyborowa Pernod Ricard wspólnie tworzymy atmosferę przyjaznych relacji. Tworzymy unikalną kulturę pracy, którą nazywamy convivialité.

Zapraszamy na wirtualny spacer po naszym biurze w Warszawie - https://bit.ly/spacer-po-biurze

Jesteśmy częścią globalnej grupy Pernod Ricard - jednego z największych producentów i dystrybutorów alkoholi mocnych i win na świecie:  https://www.pernod-ricard.com/en/our-group

Mamy jedno z najszerszych portfolio marek na rynku, skomponowane tak by odpowiedzieć na potrzeby konsumentów, którzy znajdują się w centrum naszej uwagi.

Oferujemy zarówno słynne międzynarodowe produkty, jak i kultowe polskie marki, takie jak Wyborowa,  Luksusowa, Ostoya, Absolut, Becherovka, irlandzka whiskey Jameson, szkockie whisky Ballantine's, Chivas Regal, The Glenlivet, oraz produkty z innych kategorii takich jak gin Beefeater, rum Havana Club, likier Malibu, koniak Martell, aperitif Lillet, szampany G.H.Mumm, Perrier-Jouët, wina Jacob’s Creek i Campo Viejo.

Uważamy, że świat jest lepszy, kiedy łączą nas przyjazne relacje. Nasi ludzie wnoszą do codziennej pracy swoją osobowość i pasję, działają zgodnie z wartościami, które wyznajemy takimi jak otwartość, współpraca czy przedsiębiorczość. To właśnie Convivialité – nasz sposób działania, dzięki któremu konsument nie tylko otrzymuje  najwyższej jakości produkt, ale też naprawdę może go doświadczyć.

Zrównoważony rozwój i odpowiedzialność są nieodłącznym elementem naszej działalności. Jako  Créateurs de Convivialité czyli firma, która tworzy przyjazne relacje, mocno wierzymy w sztukę dzielenia się, we wszystkim co robimy. Dążymy do tego, aby tworzyć wspólne wartości dla naszych interesariuszy,  dbając o nasze miejsce pochodzenia, doceniając ludzi, chroniąc zasoby naturalne i zapobiegając nadmiernej konsumpcji alkoholu.

Więcej o nas: https://www.pernod-ricard.com/pl/locations/poland

W naszym środowisku pracy cenimy przedsiębiorczość, innowacyjność i niepowtarzalny styl myślenia. Nasi ludzie wnoszą do codziennej pracy swoją osobowość i pasję, działają zgodnie z wartościami, które wyznajemy takimi jak otwartość, współpraca i przedsiębiorczość. Cenimy innowacyjność w realizowaniu celów. Wiemy, że rozwijamy się dzięki różnorodności naszych pracowników – każda osoba ma swoją unikatową historię i świeżą perspektywę.

Nasz plan działania opiera się na trzech filarach:

DUMNI Z BYCIA CZĘŚCIĄ SILNEGO ZESPOŁU
Mamy globalny zasięg. Jednocześnie należące do naszego portfolio marki mają lokalne korzenie i od lat towarzyszą ludziom w chwilach celebrujących ważne momenty ich życia. Łączy nas pasja tworzenia najwyższej jakości produktów, które ludzie na całym świecie wybierają do celebrowania wyjątkowych chwil. Uważamy, że świat jest lepszy, kiedy łączą nas przyjazne relacje.  

UMOCOWANI DO DZIAŁANIA
W naszym środowisku pracy cenimy przedsiębiorczość, innowacyjność i niepowtarzalny styl myślenia. Nasi ludzie wnoszą do codziennej pracy swoją osobowość i pasję, działają zgodnie z wartościami, które wyznajemy takimi jak otwartość, współpraca i przedsiębiorczość. Cenimy innowacyjność w realizowaniu celów. Wiemy, że rozwijamy się dzięki różnorodności naszych pracowników – każda osoba ma swoją unikatową historię i świeżą perspektywę.

ZOBOWIĄZANI DO ODPOWIEDZIALNOŚCI
Wiemy, że tylko dzięki odpowiedzialności możemy odpowiednio zatroszczyć się o społeczności, w których funkcjonujemy, o nasz wpływ na środowisko naturalne i zadbać o zrównoważone korzystanie z surowców. Jesteśmy odpowiedzialni za wszystko, co dzieje się wewnątrz naszej organizacji, jak i za jej wpływ na świat zewnętrzny. Dążymy do tego, aby tworzyć wspólne wartości dla naszych interesariuszy,  dbając o nasze miejsce pochodzenia, doceniając ludzi, chroniąc zasoby naturalne i zapobiegając nadmiernej konsumpcji alkoholu.

Nasze portfolio

W naszym portfolio znajdują się marki znane na całym świecie! W Polsce odpowiadamy za produkcję i rozwój marek polskich wódek Wyborowa, Luksusowa, Pan Tadeusz i Ostoya  oraz Becherovka na arenie międzynarodowej. W naszym globalnym portfolio znajdują się wysokiej jakości alkohole, między innymi: whisky Ballantine’s, Chivas Regal, Jameson i The Glenlivet, wódka Absolut oraz produkty z innych kategorii takich jak rum Havana Club, likier Malibu, koniak Martell, aperitif Lillet, szampany G.H.Mumm, Perrier-Jouët, wina Jacob’s Creek i Campo Viejo.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (20)