Dane kontaktowe

Würth Polska Sp. z o.o.

Posag 7 Panien 1
02-495 Warszawa
mazowieckie, Polska

news.wurth.pl

NIP: 5270204293

Dzień z życia przedstawiciela

W Würth Polska największą grupę pracowników stanowią Przedstawiciele Handlowi, właśnie dlatego chcielibyśmy Ci przybliżyć, jak wygląda ich dzień pracy.

PRZYGOTOWANIE DO PRACY

Przedstawiciel handlowy zaczyna dzień pracy od przejrzenia przygotowanej wcześniej w systemie Speedy Touch trasówki, a o 8.00 rozpoczyna pierwsze spotkanie z klientem.

PRZYGOTOWANIE DO WIZYTY

W systemie Speedy Touch na iPadzie są wszystkie informacje dotyczące historii zamówień u klienta, aktualnych ofert i katalogów. Za pomocą kilku kliknięć jest w stanie sprawdzić notatki z ostatniego spotkania oraz historię płatności.

WIZYTY HANDLOWE

Przedstawiciel handlowy Würth Polska odbywa w ciągu dnia 10-15 wizyt handlowych, w trakcie których buduje relacje z klientem, pomaga przy wyborze produktów, przekazuje informację o nowościach i promocjach. W trakcie wizyty wysyła ofertę, aktualny katalog oraz składa zamówienie, a wszystko dzięki nowoczesnemu narzędziu pracy. Po odbytej wizycie u klienta zostawia sobie krótką notatkę w Speedy Touch, aby móc przygotować się do następnego spotkania.

ZAKOŃCZENIE DNIA PRACY

Dzień pracy mija bardzo szybko, a nasz przedstawiciel handlowy kończy go o 16.00. Ponieważ wszystkie zamówienia i oferty przesłał za pomocą Speedy Touch w trakcie wizyt u klientów, nie musi robić tego po pracy.