Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wunderman Thompson Technology Katowice

Silesia Office Center
Ul. Katowicka 47
41-500 Chorzów
śląskie, Polska
Telefon: 32 420 18 00
[email protected]

www.wundermanthompson.com

NIP: 2050002462

Kim jesteśmy

Cześć, jesteśmy Wunderman Thompson Technology!

Tworzymy interaktywną agencję, która dzięki połączeniu najnowszych technologii z kreatywnym myśleniem, dostarcza klientom innowacyjne rozwiązania. Projektujemy, budujemy, zarządzamy i uruchamiamy złożone techniczne ekosystemy, które dają nowe biznesowe możliwości, otwierają naszych klientów na nowe sposoby pracy i wpływają na ich rozwój. Jesteśmy częścią Wunderman Thompson, podmiotu z grupy WPP. To dla klienta gwarancja stabilności i jakości gwarantowana przez ponad 4000 specjalistów w 54 centrach technologicznych, w 33 krajach.

Co robimy?

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji webowych oraz mobilnych, często oferując także usługi z zakresu digital marketingu. Wśród naszych specjalistów znajdują się zarówno back-end i front-end developerzy, manualni testerzy, jak i designerzy.

Odpowiadamy na potrzeby marek w sposób kompleksowy, dlatego lubimy mówić o sobie „digital full service agency”. Każdy projekt wieńczymy pytaniem „czy to działa”, bo wiemy, że zadawanie właściwych pytań to gwarancja sukcesu.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)