Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

WROSYSTEM

ul. Feliksa Nowowiejskiego 31
83-000 Pruszcz Gdański
pomorskie, Polska
Telefon: +48 58 526 14 38
Fax: +48 58 526 13 38
[email protected]

www.wrosystem.pl

NIP: 5832871624

POZNAJ WROSYSTEM

Naszą główną działalnością jest wykonywanie instalacji elektrotechnicznych w sektorach takich, jak: budownictwo przemysłowe, użyteczności publicznej i mieszkaniowe.

Na rynku działamy od 2007 roku. Przełomowym momentem w naszej historii było wykonanie pierwszych prac poza granicami kraju. To dało nam nowe możliwości rozwoju, które wykorzystaliśmy na 100%.

Dzisiaj WROSYSTEM to podmiot ceniony w branży elektrotechnicznej.

Swoją siedzibę mamy w Pruszczu Gdańskim. Biura posiadamy także w Warszawie oraz w Rzeszowie. Jesteśmy częścią WRO GRUPPE, której markę tworzą firmy wykonujące prace elektrotechniczne na terenie Europy (www.wrogruppe.de).

Nie byłoby naszej firmy, gdyby nie zespół wspaniałych pracowników zarówno tych, którzy wykonują prace na budowach, jak również tych, którzy dbają o sprawną organizację pracy z poziomu administracji. Dlatego też na każdym kroku podkreślamy, że siła WROSYSTEM to ludzie.

WROSYSTEM W LICZBACH

Firma WROSYSTEM to firma budowana od podstaw, dlatego cieszymy się z tego, co osiągnęliśmy na przestrzeni tych kilkunastu lat. Nieustannie wyznaczamy sobie nowe cele, które konsekwentnie realizujemy.

Kilkadziesiąt projektów zrealizowanych zarówno w Polsce, jak i poza granicami oraz kontrahenci, z którymi mamy przyjemność współpracować od wielu lat to bez wątpienia składowe, które budują naszą pozycję.

Cieszy nas fakt, że nasze działania są doceniane, czego potwierdzeniem jest wiele prestiżowych nagród. Wszystkie one są dla nas powodem do dumy i radości, ale jedna z nich jest dla nas szczególnie ważna: PRACODAWCA ROKU.

NASZE WARTOŚCI

Pracujemy w oparciu o wartości, które stanowią trzon naszej firmy. Są one kluczowe w naszej codziennej pracy i stosujemy je zarówno wewnątrz firmy, jak również w relacjach z naszymi kontrahentami. W ich ocenie jesteśmy partnerem godnym zaufania, którego mocnymi stronami są doświadczenie, profesjonalizm, terminowość i dobra organizacja pracy.

DOŁĄCZ DO #WROTEAM

Stabilność i bezpieczeństwo zatrudnienia to bez wątpienia czynniki, które zapewniamy osobom chcącym dołączyć do naszego zespołu.

Pracę oferujemy m.in. dla:

- elektryków, elektromonterów, brygadzistów,
- a także dla specjalistów z obszarów takich, jak: administracja, kadry, płace, księgowość, logistyka, marketing, IT.

Nieustannie dbamy o to, żeby zapewnić naszym pracownikom możliwości rozwoju.

Świętujemy także nasze wspólne sukcesy – i te małe, jak również te większe. Wiemy doskonale, jak ważna jest integracja, dlatego też organizujemy spotkania firmowe, wspólne wyjazdy, celebrujemy ważne momenty z życia pracowników.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)