Dane kontaktowe

WPBM "MÓJ DOM" S.A.

Powstańców Sląskich 2-4
53-333 Wrocław

NIP: 8971169740

Poznaj nas

WPBM „MÓJ DOM” S.A. to wiarygodna firma, prowadząca działalność od 1996 roku. W naszym dotychczasowym portfolio znajduje się w sumie dwadzieścia sześć inwestycji, a w nich ponad 4400 lokali – zarówno mieszkalnych, jak i handlowo-usługowych. Nasza pozycja na rynku została osiągnięta poprzez wysokie standardy pracy, profesjonalne podejście do każdej realizacji oraz stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Przez te wszystkie lata zdobyliśmy doświadczenie, które przekłada się na jakość naszych realizacji i ich poziom. To właśnie one sprawiają, że oddawane przez nas do użytku nieruchomości cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w budownictwie otworzyliśmy najnowocześniejszy w Polsce, w pełni zautomatyzowany zakład produkcji prefabrykatów betonowych. W jego ofercie znajdziesz m.in. kompletny system dedykowany dla budownictwa mieszkaniowego.

JAK DO NAS DOŁĄCZYĆ?

PRZYGOTUJ SIĘ I DAJ SIĘ POZNAĆ!

Rozmowa kwalifikacyjna jest ważnym elementem procesu, przed tym jednak warto się do niej dobrze przygotować.

Poznaj nas – postaraj się zebrać jak najwięcej informacji na temat firmy.
Poznaj ogłoszenie – z ogłoszenia możesz wyczytać co najmniej kilka pytań, które może zadać Ci rekruter.
Poznaj siebie – przypomnij sobie wszystkie Twoje sukcesy, doświadczenia, usystematyzuj informacje o sobie.
Przed rozmową – zaplanuj na spokojnie dojazd na rozmowę, po co niepotrzebnie stresować się ewentualnym spóźnieniem Pozytywne nastawienie przede wszystkim!

KROK PIERWSZY NALEŻY DO CIEBIE:

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy w WPBM "MÓJ DOM" S.A. Jeśli znajdziesz wśród nich ofertę odpowiednią dla siebie, złóż aplikację.

POZNAJMY SIĘ:

Jeżeli Twoje kompetencję odpowiadają naszym oczekiwaniom, zostaniesz zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Ty opowiesz nam o Sobie a my przybliżymy Tobie naszą firmę oraz stanowisko na które aplikujesz.

TO CIEBIE CHCEMY:

Na tym etapie przedstawimy Ci ofertę zatrudnienia oraz warunki finansowe.

WITAMY NA POKŁADZIE:

Każdego nowego pracownika obejmujemy programem wdrożeniowym oraz niezbędnymi szkoleniami. Dodatkowo poznasz historię naszej firmy , jej strukturę , sposób działania oraz wartości, którymi się kierujemy.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (2)