Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Worldline

Prosta 68
00-838 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 1070017360

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy Top Employerem oraz numerem 1 w Europie w zakresie płatności bezgotówkowych. Już od ponad 45 lat dzięki pasji i zaangażowaniu naszych pracowników dostarczamy rozwiązania płatnicze kształtujące bezpieczną, innowacyjną oraz bezgotówkową przyszłość. Worldline jest partnerem płatniczym dla handlowców, banków, operatorów transportu publicznego, agencji rządowych i przedsiębiorstw przemysłowych, dostarczając najnowocześniejsze usługi cyfrowe. Działania Worldline są zorganizowane wokół trzech filarów:

  • Merchant Services,
  • Financial Services włączając equensWorldline
  • Mobility & e- Transactional Services.

Worldline zatrudnia około 11 000 osób na całym świecie i osiąga roczne obroty w wysokości 2,3 mld euro. Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie www.worldline.com oraz załączonym poniżej filmiku. Zachęcamy do oglądania!

NASZE NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Worldline znalazł się w grupie wyróżnionych pracodawców przez Great Place to Work® oraz Top Employers Institute. Otrzymaliśmy także nagrodę w konkursie Outsourcing Stars 2019. To dla nas ogromna nobilitacja. Cieszymy się, że z roku na rok jest nas coraz więcej, a nasze działania w dążeniu do bycia Najlepszym Miejscem Pracy są doceniane przez pracowników. Działamy z ideą „people -first” i nie chcemy tylko na tym poprzestać.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (6)