Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Woodward Poland Sp. z o.o.

Skarbowa 32
32-005 Niepołomice
małopolskie, Polska
Telefon: 012 295 13 00
Fax: 012 295 13 90
[email protected]

www.woodward.com

WOODWARD DLA SPOŁECZNOŚCI

Czując społeczną odpowiedzialność, wspólnie z naszymi Pracownikami, podejmujemy szereg inicjatyw, zupełnie niezwiązanych z naszą codzienną pracą, a wspierających lokalną społeczność. W ciągu kilku ostatnich lat udało nam się zorganizować pomoc dla potrzebujących rodzin, domów dziecka, ośrodków pomocy społecznej oraz organizacjom pro zwierzęcym.

Możemy się pochwalić między innymi:

Uczestnictwem w ogólnopolskim projekcie Szlachetnej Paczki. Dzięki zaangażowaniu naszych Pracowników, mieliśmy okazję kilkukrotnie uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Od 2014 roku organizujemy się sami w formie Happy Christmas WoodPack i choć w niewielkim stopniu mamy okazję umilić czas Bożego Narodzenia potrzebującym rodzinom z okolicznych miejscowości.

Od kilku lat prężnie wspieramy inną ogólnopolską inicjatywę, bieg Kraków Business Run. Pokonując trasy Krakowskich Plant uczestniczymy w zbiórce pieniędzy przeznaczonych, co rok na inny, szczytny cel.

Mamy okazję pomagać również dzieciom niepełnosprawnym, podopiecznym Niepołomickiego Centrum Profilaktyczno-Leczniczego finansując koszty ich rehabilitacji.

Współpracujemy ściśle z Fundacją L’Arche. Jedną z akcji jest organizacja targów świątecznych u nas w firmie, dając możliwość zakupu pięknych, świątecznych rękodzieł zrobionych przez podopiecznych Fundacji. Oprócz tego, wspieramy L’Arche, przez zlecanie małych prac, typu  budowa bud dla psów z interwencji oraz schronisk, które następnie ofiarowujemy okolicznym organizacjom pro zwierzęcym na zimę.

Pomagamy też wykorzystując swoje zdolności budownicze :)
Do tej pory udało nam się wyremontować i częściowo wyposażyć kilka domów wspierając lokalne rodziny, których nigdy nie byłoby na to stać. Wspomagamy także podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Mężczyzn Niewidomych w Niepołomicach organizując zbiórki odzieży, czy uczestnicząc w naprawie i wyposażeniu obiektu.

Jak firma, wzięliśmy udział w ogólnopolskim rajdzie Charytatywnym „Złombol” do Irlandii Polonezem, wspierając tym piękną inicjatywę pomocy domom dziecka w Polsce.

Wspieraliśmy Niepołomicki Klub Krótkofalowców w Niepołomicach poprzez zakup sprzętu do rozwijania pasji najmłodszych, a także Niepołomickie Obserwatorium Astronomiczne ofiarowując rzutniki.

Zaangażowaliśmy się również w ogólnopolską akcję „Twoja Krew Moje Życie” promującą krwiodawstwo. Gościmy w naszej firmie autobus „mobilny punkt krwiodawstwa” umożliwiający naszym pracownikom honorowe oddanie krwi i przekazanie jej najbardziej potrzebującym.

Często organizujemy zbiórki ubrań, zabawek akcesoriów dziecięcych dla samotnych matek oraz potrzebujących rodzin.

Dofinansowujemy również leczenie potrzebujących osobom, poprzez zakup leków, środków medycznych, pomp insulinowych itp. Jedną z ostatnich akcji był zakup sprzętu medycznego dla Hospicjum Alma Spei w Krakowie.

Mieliśmy przyjemność również współpracować z Fundacją Dla Zwierząt La Fauna w Krakowie, ofiarowując kontenerki oraz klatki dla zwierzątek z interwencji. Zrobiliśmy również akcję profesjonalnych zdjęć pupilków do ogłoszeń adopcyjnych.

Znany dobrze Gaszyn Challange – również nas tam nie zabrakło 😊

W czasach Pandemii zorganizowaliśmy 3 akcje Covid zaopatrzając jednostki medyczne, szpitale (Babińskiego w Krakowie), Niepołomickiego Centrum Profilaktyczno Leczniczego, Pogotowia serwując dzielnych sanitariuszom posiłki, oraz OSP Niepołomickiego w środki ochrony oraz sprzęty do walki z pandemią. Było tego na pardwę dużo 😉 Tutaj mogliśmy się wykazać i wykorzystać nasze inżynierskie talenty, dzięki czemu wyprodukowaliśmy setki przyłbic używając druku 3D.

Ten trudny Covidowy czas, również odbił swoje piętno na rodzinach wielodzietnych, które musiały bez dostępnego dla nich sprzętu odbywać lekcję zdalnie. Dlatego też poszliśmy z pomocą i wyposażyliśmy w laptopy potrzebujące dzieci ze szkoły podstawowej w Wieliczce.

To tylko niektóre z akcji i inicjatyw, które promujemy. Nasz Charity Team nie spoczywa na laurach i ciągle angażuje się w nowe przedsięwzięcia.