Dane kontaktowe

Woodward Poland Sp. z o.o.

Skarbowa 32
32-005 Niepołomice
małopolskie, Polska
Telefon: 012 295 13 00
Fax: 012 295 13 90
[email protected]

www.woodward.com

NIP: 6751330882

Jak wygląda rekrutacja

W Woodward zatrudniamy specjalistów różnych profili – większość z ponad setki naszych inżynierów to absolwenci studiów o profilu: Elektronika, Elektrotechnika, Mechanika, Inżynieria Oprogramowania. Nasi pracownicy produkcji to natomiast doświadczeni technicy i monterzy różnych specjalności. Umiejętności i „twardą” wiedzę techniczną weryfikujemy w trakcie procesu rekrutacji. Równie istotne są jednak dla nas także umiejętności „miękkie”. Praca w Woodward to przede wszystkim praca zespołowa, zarówno w teamach lokalnych, jak i międzynarodowych. Z tego też powodu podczas rekrutacji sprawdzamy umiejętność pracy w grupie oraz zdolność posługiwania się językiem angielskim, bez którego u nas, ani rusz. Istotne są również zdolności komunikacyjne i chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. W korporacjach takich jak nasza, osiąganie wyników to podstawa, dlatego też zorientowanie na cele jest kolejnym z kryteriów które decyduje o możliwości podjęcia kariery w Woodward. Nie należy wreszcie zapominać o etyce i uczciwości w pracy – to podstawowe dla nas wartości, a każdy pracownik musi znać i przestrzegać zasad Kodeksu Etycznego firmy. Od kandydatów też oczekujemy wzorowej postawy w tym zakresie.

Cyryl Boryczko,

Dyrektor ds. personalnych

ETAP 1

Aplikacja On-line

Gdy znajdziesz interesujące ogłoszenie pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza aplikacyjnego on-line. Do tego kroku potrzebne Ci będzie tylko CV i dostęp do internetu. Dzięki wykorzystaniu informatycznego systemu wspierającego rekrutację Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne.

ETAP 2

Wstępna selekcja

Nadesłane aplikacje są weryfikowane przez minimum dwie osoby – konsultanta HR odpowiedzialnego za rekrutację oraz menedżera poszukującego pracownika do swojego zespołu. Spodziewaj się informacji z naszej strony, na jakim etapie jest Twoja aplikacja.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

Często przed spotkaniem rekrutacyjnym w siedzibie firmy, proponujemy wstępną rozmowę telefoniczną. Jest to odpowiedni czas, aby przedstawić bardziej szczegółowo stanowisko pracy, omówić podstawowe kwestie oraz skorzystać z okazji i odpowiedzieć na Twoje pytania.

ETAP 4

Rozmowa kwalifikacyjna

Staramy się, aby rekrutacja ograniczyła się do maksymalnie dwóch spotkań. Rozpoczynamy od przestawienia firmy, jej produktów i kultury organizacyjnej. Następnie czas poświęcimy na poznanie Ciebie oraz weryfikację tych kompetencji i umiejętności, które uważamy za kluczowe na danym stanowisku pracy. Przygotowując się do tego spotkania zastanów się jakie pytania chciałbyś Ty nam zadać, tak aby obie strony czuły się usatysfakcjonowane.

ETAP 5

Oferta

Po zapoznaniu się ze wszystkimi kandydatami czas na ostatni krok a mianowicie podjęcie decyzji o zatrudnieniu i zakomunikowanie jej zaangażowanym w proces osobom. Dokładamy wszelkich starań, abyś na każdym etapie procesu był odpowiednio informowany.