Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Woodward Poland Sp. z o.o.

Skarbowa 32
32-005 Niepołomice
małopolskie, Polska
Telefon: 012 295 13 00
Fax: 012 295 13 90
[email protected]

www.woodward.com

JAK WYGLĄDA REKRUTACJA:

PRZYJAZNY PROCES REKRUTACJI

Z dumą donosimy, że zostaliśmy przyjęci w szeregi Koalicji Przyjaznej Rekrutacji. Koalicja ta została powołana w czerwcu 2013 roku, aby promować dobre praktyki w rekrutacji oraz tworzyć standardy w tym zakresie. Od tego czasu do akcji przystąpiło już ponad 350. pracodawców dostrzegających potrzebę dbania o pozytywne wrażenia kandydatów w procesach rekrutacji.

ETAP 1

Aplikacja On-line

Gdy znajdziesz interesujące ogłoszenie pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza aplikacyjnego on-line. Do tego kroku potrzebne Ci będzie tylko CV i dostęp do internetu. Dzięki wykorzystaniu informatycznego systemu wspierającego rekrutację Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Na wybrane procesy rekrutacyjne możliwe jest również aplikowanie poprzez portal pracuj.pl

ETAP 2

Wstępna selekcja

Nadesłane aplikacje są weryfikowane przez minimum dwie osoby – konsultanta HR odpowiedzialnego za rekrutację oraz menedżera poszukującego pracownika do swojego zespołu. Spodziewaj się informacji z naszej strony, na jakim etapie jest Twoja aplikacja.

ETAP 3

Rozmowa telefoniczna

Często przed spotkaniem rekrutacyjnym w siedzibie firmy, proponujemy wstępną rozmowę telefoniczną. Jest to odpowiedni czas, aby przedstawić bardziej szczegółowo stanowisko pracy, omówić podstawowe kwestie oraz skorzystać z okazji i odpowiedzieć na Twoje pytania.

ETAP 4

Rozmowa kwalifikacyjna

Staramy się, aby rekrutacja ograniczyła się do maksymalnie dwóch spotkań. Rozpoczynamy od przestawienia firmy, jej produktów i kultury organizacyjnej. Następnie czas poświęcimy na poznanie Ciebie oraz weryfikację tych kompetencji i umiejętności, które uważamy za kluczowe na danym stanowisku pracy. Przygotowując się do tego spotkania zastanów się jakie pytania chciałbyś Ty nam zadać, tak aby obie strony czuły się usatysfakcjonowane.

ETAP 5

Oferta

Po zapoznaniu się ze wszystkimi kandydatami czas na ostatni krok a mianowicie podjęcie decyzji o zatrudnieniu i zakomunikowanie jej zaangażowanym w proces osobom. Dokładamy wszelkich starań, abyś na każdym etapie procesu był odpowiednio informowany.