Dane kontaktowe

Woodward Poland Sp. z o.o.

Skarbowa 32
32-005 Niepołomice
małopolskie, Polska
Telefon: 012 295 13 00
Fax: 012 295 13 90
[email protected]

www.woodward.com

NIP: 6751330882

PRZYJAZNY PROCES REKRUTACJI

Z dumą donosimy, że zostaliśmy przyjęci w szeregi Koalicji Przyjaznej Rekrutacji. Koalicja ta została powołana w czerwcu 2013 roku, aby promować dobre praktyki w rekrutacji oraz tworzyć standardy w tym zakresie. Od tego czasu do akcji przystąpiło już ponad 260. pracodawców dostrzegających potrzebę dbania o pozytywne wrażenia kandydatów w procesach rekrutacji.

PRACA U PRACODAWCY ROKU 2014

Zostaliśmy nagrodzeni statuetką „pracodawca roku”. W czerwcu 2015 uczestniczyliśmy w pierwszych Targach Pracy i Kariery w Niepołomicach. Jednym z punktów programu było ogłoszenie wyników konkursu „Najlepszy Pracodawca 2014” organizowanego przez Stowarzyszenie Młodzi Dla Niepołomic. Przez ponad dwa tygodnie członkowie Stowarzyszenia prowadzili ankietę uliczną w Niepołomicach pytając przechodniów o rozpoznawalność i ocenę pracodawców z terenu Niepołomic. W ankiecie wzięło udział blisko 500 osób. Woodward zwyciężył w konkursie i został wyróżniony dyplomem i statuetką „Pracodawcy Roku 2014”.

PODSTAWA TO DOBRA UMOWA

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Okres próbny trwa u nas 6-miesięcy, tak abyś miał/a okazję poznać środowisko pracy, zapoznać się z obowiązkami i oczekiwaniami stawianymi Twojemu stanowisku pracy, ale również po to, aby dać Ci wystarczająco dużo czasu na pokazanie nam, że warto Cię mieć na stałe w naszym zespole. Kolejna umowa podpisywana jest standardowo już na czas nieokreślony.

ROZWÓJ „SZYTY NA MIARĘ”

Zdajemy sobie sprawę, że to, co napędza nas na co dzień do wytężonej pracy to możliwości rozwoju. Ścieżki kariery dostosowane do zajmowanego stanowiska, szkolenia „szyte na miarę” i Twoja inicjatywa w tym obszarze to to, na co stawiamy.

COŚ DODATKOWEGO

Dla pracowników udostępniamy prywatną opiekę medyczną w ramach współpracy z Grupą LuxMed, współfinansowanie kosztów opieki medycznej dla najbliższej rodziny, kursy językowe, dodatkowe ubezpieczenia grupowe (NNW, na życie), usługi Multibenefit (karty sportowe i bilety do kina), dofinansowanie do wypoczynku, etc.

PRACUJEMY ELASTYCZNIE

Pracownicy biurowi mają możliwość dostosowania godzin pracy to do trybu życia prywatnego rozpoczynając dzień pracy między godziną 7:00 a 9:00. Pracownicy zatrudnieni w obszarze produkcyjnym pracują w systemie dwuzmianowym, I zmiana – 6:00-14:00, II zmiana 14:00-22:00.

BEZ KORKÓW WPROST NA DUŻY PARKING

To, co jest zdecydowanym atutem posiadania siedziby firmy poza ruchliwym Centrum Krakowa to możliwość dojechania do pracy bez konieczności stania w korkach i duży parking :)

ZDROWA ATMOSFERA

Być może nasz proces rekrutacji może wydawać się długi lub rozbudowany, ale robimy to wszystko z myślą o tym, żeby fajnie Ci się u nas pracowało, a atmosfera pracy była wciąż naszym największym atutem. Dbamy o to, żeby wpierać się na co dzień, a „wyścigi szczurów” oglądać tylko na Discovery Channel :)