Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Woodward Poland Sp. z o.o.

Skarbowa 32
32-005 Niepołomice
małopolskie, Polska
Telefon: 012 295 13 00
Fax: 012 295 13 90
[email protected]

www.woodward.com

PODSTAWA TO DOBRA UMOWA

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Okres próbny trwa u nas 6-miesięcy, tak abyś miał/a okazję poznać środowisko pracy, zapoznać się z obowiązkami i oczekiwaniami stawianymi Twojemu stanowisku pracy, ale również po to, aby dać Ci wystarczająco dużo czasu na pokazanie nam, że warto Cię mieć na stałe w naszym zespole. Kolejna umowa podpisywana jest standardowo już na czas nieokreślony.

STAWIAMY NA BEZPIECZEŃSTWO

Zależy nam, żebyś pracując u nas czuł się bezpieczny i zaopiekowany i taki charakter ma również nasz pakiet benefitów. Oferujemy naszym pracownikom i ich najbliższym ubezpieczenie medyczne, (prywatną opiekę zdrowotną), ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie na życie. PPK połączyliśmy z programem stażowym, zwiększając % składki odprowadzanej przez pracodawcy wraz z zwiększającą się liczbą lat zatrudnienia w firmie.

ROZWÓJ „SZYTY NA MIARĘ”

Zdajemy sobie sprawę, że to, co napędza nas na co dzień do wytężonej pracy to możliwości rozwoju. Ścieżki kariery dostosowane do zajmowanego stanowiska, szkolenia „szyte na miarę” i Twoja inicjatywa w tym obszarze to to, na co stawiamy.

PRACUJEMY ELASTYCZNIE

Pracownicy biurowi mają możliwość dostosowania godzin pracy to do trybu życia prywatnego rozpoczynając dzień pracy między godziną 7:00 a 9:00. Pracownicy zatrudnieni w obszarze produkcyjnym pracują w systemie dwuzmianowym, I zmiana – 6:00-14:00, II zmiana 14:00-22:00.

BEZ KORKÓW WPROST NA DUŻY PARKING

To, co jest zdecydowanym atutem posiadania siedziby firmy poza ruchliwym Centrum Krakowa to możliwość dojechania do pracy bez konieczności stania w korkach i duży parking :)

DOSTĘP DO FUNDUSZU SOCJALNEGO

PLATFORMA KAFETERYJNA

KURSY JĘZYKOWE

DOFINANSOWANIE NA OKULARY

W FIRMIE: DOSTĘP DO BOISKA, CHILL ROOM’U I STOŁÓWKI

WYJAZDY INTEGRACYJNE, IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

PREZENTY OKOLICZNOŚCIOWE