Dane kontaktowe

Woodward Poland Sp. z o.o.

Skarbowa 32
32-005 Niepołomice
małopolskie, Polska
Telefon: 012 295 13 00
Fax: 012 295 13 90
[email protected]

www.woodward.com

NIP: 6751330882

Czym się zajmujemy

Woodward, Inc jest niezależną firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Dostarczane przez nas innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają naszym Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Nasi Klienci to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów. Jesteśmy globalną korporacją, z siedzibą główną w Fort Collins w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy również notowani na Amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych na technologicznym indeksie NASDAQ, pod symbolem WWD.

Woodward w Polsce

Nasz zakład w Niepołomicach to:

  • Zespół inżynierów specjalizujących się w projektowaniu i wsparciu produktowym w obszarach elektroniki, elektrotechniki, oprogramowania i mechaniki. Nasi inżynierowie realizują zadania blisko współpracując z kolegami i koleżankami z USA, Niemiec, Holandii, Japonii, Korei i innych krajów.
  • Produkcja konwerterów używanych w elektrowniach wiatrowych, szaf sterowniczych wykorzystywane do regulowania pracy dużych spalinowych silników stacjonarnych i turbin gazowych, używanych jako napędy główne oraz pomocnicze (np. generatorów prądu, pomp, kompresorów okrętów. Produkujemy również sterowniki do silników stosowane w autobusach napędzanych gazem CNG, wózkach widłowych, golfowych i pojazdach wieloczynnościowych. Nasz Zakład wytwarza także sterowniki elektroniczne agregatów prądotwórczych, wielofunkcyjne przekaźniki zabezpieczeniowe i inne urządzenia elektroniczne na potrzeby energetyki.
  • Zespół pozyskiwania dostawców zarówno dla naszych potrzeb jak i również innych zakładów w regionie.
  • Niemal 300 miejsc pracy dla inżynierów
  • Ponad 13 000 m2 powierzchni w tym 6 500 m2 hali produkcyjnej
  • Laboratoria środowiskowe, wibracyjne dla urządzeń elektronicznych, EMC (kompatybilności elektromagnetycznej) oraz mechaniczne do testów siłowników hydraulicznych i elektrohydraulicznych.

Pracownicy o nas

Rozpoczynając pracę w firmie Woodward nie kierowałem się niczym szczególnym. Jako pracownik produkcji traktowałem to jako coś tymczasowego. Szybko przekonałem się, że firma docenia zaangażowanie swoich pracowników. Dzięki temu w niedługim czasie wziąłem udział w międzynarodowych projektach efektem czego był awans na stanowisko specjalisty ds. produkcji. W celu zdobycia dodatkowej wiedzy i umiejętności przydatnych na nowym stanowisku brałem udział w szkoleniach oraz rozpocząłem naukę na studiach podyplomowych. Koszty nauki zostały mi zwrócone przez pracodawcę. Przyjazna atmosfera pracy oraz wykwalifikowany zespół inżynierów sprawiły, że postanowiłem sprawdzić się na stanowisku inżyniera produktu jak tylko nadarzyła się taka możliwość.
Z pełną świadomością mogę polecić pracę w Woodward – w firmie oferującej nie tylko bogaty pakiet socjalny ale również miejsce pracy sprzyjające rozwojowi oraz spełnianiu zawodowych aspiracji.

Marek Kotowski
Inżynier Produktu


W firmie Woodward pracuję już dwa lata. Ogłoszenie o pracę znalazłam w Internecie na jednym z portali, wysłałam CV i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną-> udało się. Zaczynałam tu od praktyk, a swoim zapałem i samozaparciem pokazałam, że warto było dać mi szansę. Obecnie pracuję na stanowisku księgowej. Co lubię w Woodward? Na pewno atmosferę i ludzi tu pracujących. Co jeszcze? To, iż firma znajduje się na obrzeżach miasta więc nie tracę czasu stojąc w korkach.

Magdalena Bujak
Księgowa

Ostatnie wpisy dla Woodward Poland Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)