Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Woodward Poland Sp. z o.o.

Skarbowa 32
32-005 Niepołomice
małopolskie, Polska
Telefon: 012 295 13 00
Fax: 012 295 13 90
[email protected]

www.woodward.com

Czym się zajmujemy

Woodward, Inc jest niezależną firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją i serwisem rozwiązań w zakresie systemów sterujących dla rynków lotniczego i energetycznego. Dostarczane przez nas innowacyjne systemy kierowania przepływami, energią elektryczną oraz położeniem pomagają naszym Klientom oferować produkty przyjaźniejsze dla środowiska, bardziej niezawodne i wydajniejsze. Nasi Klienci to wiodący producenci oryginalnego wyposażenia (OEM) oraz końcowi użytkownicy ich produktów. Jesteśmy globalną korporacją, z siedzibą główną w Fort Collins w stanie Colorado w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy również notowani na Amerykańskiej giełdzie papierów wartościowych na technologicznym indeksie NASDAQ, pod symbolem WWD.

branży lotniczej obsługujemy rynki samolotów pasażerskich, biznesowych, śmigłowców i sektor zbrojeniowy. Nasze technologie lotnicze obejmują przede wszystkim systemy sterowania napędami stosowane we wszystkich typach samolotów napędzanych turbinami odrzutowymi. Dostarczamy także rozwiązania do kontroli ruchu i położenia w rozmaitych kluczowych systemach sterowania.

branży energetycznej oferujemy rozwiązania dla trzech głównych obszarów. Zapewniamy systemy kontroli do wszelkich urządzeń wytwarzających energię elektryczną, zarówno odnawialną, jak i z paliw kopalnych. Dostarczamy systemy sterowania na potrzeby kontroli jakości, dystrybucji i magazynowania energii we współczesnych i przyszłych sieciach energetycznych. Oferujemy również systemy tego typu używane w urządzeniach zasilających w sektorach wydobywania, dystrybucji, przetwarzania i konwersji energii w rozmaitych zastosowaniach.

Woodward w Polsce

Nasz zakład w Niepołomicach to:

  • Zespół inżynierów specjalizujących się w projektowaniu i wsparciu produktowym w obszarach elektroniki, elektrotechniki, oprogramowania i mechaniki. Nasi inżynierowie realizują zadania blisko współpracując z kolegami i koleżankami z USA, Niemiec, Holandii, Japonii, Korei i innych krajów.
  • Nasz Zakład wytwarza sterowniki elektroniczne agregatów prądotwórczych, wielofunkcyjne przekaźniki zabezpieczeniowe i inne urządzenia elektroniczne na potrzeby energetyki. Produkujemy również sterowniki do silników stosowane w autobusach napędzanych gazem CNG, wózkach widłowych, golfowych i pojazdach wieloczynnościowych oraz szafy sterownicze wykorzystywane do sterowania pracą dużych spalinowych silników stacjonarnych i turbin gazowych, używanych jako napędy główne oraz pomocnicze (np. generatorów prądu, pomp, kompresorów okrętów).
  • Zespół pozyskiwania dostawców zarówno dla naszych potrzeb jak i również innych zakładów w regionie.
  • Zespół obsługi klientów lokalnych i globalnych.
  • Niemal 300 miejsc pracy dla inżynierów
  • Ponad 13 000 m2 powierzchni w tym 6 500 m2 hali produkcyjnej
  • Laboratoria środowiskowe, wibracyjne dla urządzeń elektronicznych, EMC (kompatybilności elektromagnetycznej) oraz mechaniczne do testów siłowników hydraulicznych i elektrohydraulicznych.
  • Średni staż pracy w naszym zespole to 5,85 lat.
  • Średni wiek naszych pracowników to 35 lat.

Pracownicy o nas

Swoją karierę w Woodward rozpoczynałem jako stażysta w roli konstruktora w dziale Aircraft Turbine Systems. Staż rozpocząłem równo rok temu i z perspektywy czasu musze powiedzieć że był to strzał w dziesiątkę. Okres przygotowawczy trwał dosłownie tydzień i od razu zostałem wdrożony w projekty realizowane przez firmę, co w połączeniu z wewnętrznymi szkoleniami pozwoliło szybko zdobyć nieocenione doświadczenie, o które na studiach jest ciężko. Jednak to czym  Woodward się najbardziej wyróżnia to atmosfera – przebywając w pracy na prawdę czujesz się częścią jednej wielkiej rodziny. Kawały o szefach czy o wyścigach korposzczurów można włożyć miedzy bajki. Tutaj każdy służy pomocną dłonią i doświadczeniem, bez względu na którym szczeblu drabinki aktualnie się znajduje. Nic więc dziwnego, że kiedy po intensywnym okresie stażu zostałem doceniony i zaoferowano mi pracę na stałe – nie wahałem się ani chwili.

Woodward mogę polecić każdemu bez względu na to czy dopiero rozpoczyna swoją karierę czy jest w trakcie rozwoju zawodowego. Firma potrafi docenić pracownika zdecydowanie warto zostać tutaj na dłużej.

Jan Kowalczyk
Inżynier Konstruktor

 

Woodward dał mi możliwość nauki, poszerzania doświadczenia, podróżowania do krajów, w których nigdy wcześniej nie byłem i poznania niesamowitych ludzi.

Tutaj jestem częścią zespołu i razem stawiamy czoła wyzwaniom. To najlepsze uczucie, kiedy wiesz, że możesz polegać na swoich kolegach z zespołu, a oni mogą polegać na tobie.

Czy to nie wspaniałe, kiedy możesz powiedzieć swojemu dziecku, że zaprojektowałeś lub wykonałeś część odrzutowca, który leci nad wami? Lub powiedzieć, że zaprojektowałeś lub wykonałeś część sterownika turbiny przemysłowej, która generuje prąd dla całego miasta? Dla mnie na pewno!

Adam Kropek CID
Staff PCB Layout Engineer

 

W Woodward bardzo cenię sobie środowisko pracy, work-life balance oraz fakt, że mam realny wpływ na kształt przyszłych produktów. Zawsze mam komfort wyboru sposobu pracy, która jest dla mnie najlepsza. Między mną a moim przełożonym istnieje wzajemne zaufanie.

Karol Lukawski
Senior Staff Embedded Software Verification Engineer

 

Pracuję w firmie Woodward od 15 lat. Przez cały ten okres byłem w pełni przekonany, że jestem we właściwym miejscu i nie zmienia się to w perspektywie dalszej mojej współpracy z Woodward. Atmosfera jaką tworzą ludzie w firmie, jakość pracy, ciekawe projekty – to wszystko sprawia, że Woodward jest świetnym miejscem do rozwoju swojej kariery!

Mariusz Grabowski
Staff Component Engineer

 

Fantastyczna atmosfera, wyzwania, możliwość ciągłego rozwoju, praca w międzynarodowym zespole, wsparcie, bezpieczeństwo i oczywiście wartości, którymi firma kieruje się od lat sprawiają, że chcę należeć do zespołu Woodward.

Krzysztof Dziedzic
Starszy Inżynier Koordynator Testów Oprogramowania Wbudowanego

Ostatnie wpisy dla Woodward Poland Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)