Dane kontaktowe

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.wolterskluwer.pl

NIP: 5830018931

Czym się zajmujemy:

Produkty Informacyjne

LEX to jedyne tak bezpieczne, kompletne i aktualne narzędzie dla profesjonalistów poszukujących szerokiej informacji prawnej. Stanowi połączenie najwyższej jakości i wiarygodności wydawnictwa Wolters Kluwer, starannie opracowanych treści oraz zaawansowanych i wygodnych narzędzi pomocnych w korzystaniu z potężnej bazy wiedzy. 

Prawo.pl

Prawo.pl to otwarty serwis informacyjny, zawierający codzienne informacje z zakresu prawa, podatków, ale także tematyki kadrowej, samorządowo - administracyjnej, zdrowotnej, oświatowej  czy regulacji dotyczących prowadzenia firm. Zawiera aktualności dotyczące wymiaru sprawiedliwości, legislacji, bieżących problemów prawnych, a także opinie, komentarze, wywiady, najnowsze orzeczenia i interpretacje czy odpowiedzi na pytania.

Czasopisma i Książki

Oferta publikacji Wolters Kluwer kompleksowo obejmuje zagadnienia z zakresu prawa. Wśród publikacji znajdują się komentarze do ustaw, specjalistyczne, praktyczne poradniki stanowiące źródło szczegółowej wiedzy o danej gałęzi prawa, a zaprezentowane w nich rozważania dotyczące ważnych problemów praktycznych zaprezentowane są w sposób uporządkowany i przejrzysty.

Szkolenia i Konferencje

Oferta szkoleń dotyczy doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych uczestników w prawie, w zarządzaniu. Szkolenia i konferencje w Wolters Kluwer prowadzone są od kilkunastu lat przez ekspertów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Drugą kategorią szkoleń są szkolenia produktowe dotyczące oprogramowania Linii Progman.

Co się u nas dzieje:

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)