Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

ul. Przyokopowa 33
01-208 Warszawa
mazowieckie, Polska
[email protected]

www.wolterskluwer.pl

NIP: 5830018931

Czym się zajmujemy:

Produkty Informacyjne

LEX to jedyne tak bezpieczne, kompletne i aktualne narzędzie dla profesjonalistów poszukujących szerokiej informacji prawnej. Stanowi połączenie najwyższej jakości i wiarygodności wydawnictwa Wolters Kluwer, starannie opracowanych treści oraz zaawansowanych i wygodnych narzędzi pomocnych w korzystaniu z potężnej bazy wiedzy. 

Prawo.pl

Prawo.pl to otwarty serwis informacyjny, zawierający codzienne informacje z zakresu prawa, podatków, ale także tematyki kadrowej, samorządowo - administracyjnej, zdrowotnej, oświatowej  czy regulacji dotyczących prowadzenia firm. Zawiera aktualności dotyczące wymiaru sprawiedliwości, legislacji, bieżących problemów prawnych, a także opinie, komentarze, wywiady, najnowsze orzeczenia i interpretacje czy odpowiedzi na pytania.

Czasopisma i Książki

Oferta publikacji Wolters Kluwer kompleksowo obejmuje zagadnienia z zakresu prawa. Wśród publikacji znajdują się komentarze do ustaw, specjalistyczne, praktyczne poradniki stanowiące źródło szczegółowej wiedzy o danej gałęzi prawa, a zaprezentowane w nich rozważania dotyczące ważnych problemów praktycznych zaprezentowane są w sposób uporządkowany i przejrzysty.

Szkolenia i Konferencje

Oferta szkoleń dotyczy doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych uczestników w prawie, w zarządzaniu. Szkolenia i konferencje w Wolters Kluwer prowadzone są od kilkunastu lat przez ekspertów, praktyków z wieloletnim doświadczeniem. Drugą kategorią szkoleń są szkolenia produktowe dotyczące oprogramowania Linii Progman.

Jak dbamy o siebie i nasz rozwój?

Dzień wolny w urodziny. Spędź je, myśląc o sobie, a nie o pracy.

Dzień wolny na badania profilaktyczne. „Nie mam czasu się zbadać” to już nie wymówka. W październiku lub listopadzie możesz wziąć dodatkowy dzień wolny na badania profilaktyczne. W taki sposób włączamy się w akcje Pink October i Movember zwiększające wiedzę na temat profilaktyki nowotworów piersi i prostaty.

Cykl webinarów z psychologiem. Od marca mamy okazję brać udział w regularnych webinarach z psychologiem i psychoterapeutą. Do tej pory omówiliśmy tematy takie jak motywacja, stres, psychologiczne skutki lockdownu, sen, zdrowe relacje z jedzeniem oraz problem depresji.

Dbamy o nasze zdrowie. Spotykamy się z dietetykami, jemy smaczne i zdrowe rzeczy, wspólnie ćwiczymy – teraz również w wersji online. Zapewniamy również prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dołączenia do programu MultiSport. W firmie działają też kluby – górski, żeglarski i rowerowy.

2 dni wolne na rozwój. Wiesz o interesującym wydarzeniu? Masz na oku ciekawe szkolenie online? A może długo odkładaną książkę branżową? U nas weźmiesz 2 dodatkowe dni wolne na swój rozwój.

Uczymy się od siebie. Za nami już 10 edycji wewnętrznego programu mentoringowego.

Szkolimy z korzystania z Linkedin. Wiemy, jak ważna jest obecność w mediach społecznościowych, dlatego przeprowadziliśmy serię webinarów na temat Linkedina i wdrożyliśmy program ambasadorski.

Bawimy się. Za udział w akcjach i konkursach zbieramy punkty w wewnętrznej grywalizacji. Wydajemy je na bardzo atrakcyjne fanty w kwartalnej licytacji.

Nasze wartości

W firmie kierujemy się czterema wartościami:

  • Stawiamy na sukces klienta
  • Mierzymy wysoko i osiągamy cele
  • Zróbmy to jeszcze lepiej
  • Zwyciężamy zespołowo

Raz w roku, 15 października, celebrujemy Dzień Wartości. Jednak ich pielęgnowanie jest z nami cały rok. W 2019 roku wdrożyliśmy program ValYou w ramach którego co kwartał nagradzamy osoby ponadprzeciętnie realizujące nasze wartości w swojej codziennej pracy.

 

Global Legal Hackaton 2020:

Ostatnie wpisy dla Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)