Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

ul. Szubińska 107
85-915 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 52 36 28 601
Fax: 52 38 28 602
[email protected]

www.wzl2.mil.pl

NIP: 5540311657

Warto zaufać liderowi

Jesteśmy jednym z największych zakładów lotniczych w Polsce, zaliczanym do elitarnej grupy firm o znaczeniu strategicznym dla gospodarki i obronności Polski. Należymy do koncernu Polskiej Grupy Zbrojeniowej, która w odpowiedzi na rosnące wymagania rynku i potrzeby Sił Zbrojnych RP podjęła decyzję o połączeniu Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 S.A. w Bydgoszczy z Wojskowymi Zakładami Nr 4 S.A. w Warszawie. Po konsolidacji w styczniu 2020 roku możliwości warszawskiego zakładu zasiliły ofertę WZL Nr 2 S.A., które zatrudniają obecnie około 1400 osób.

Zakład posiada 75-letnie doświadczenie w obsłudze, serwisie i modernizacji samolotów wojskowych, w tym myśliwskich oraz transportowych o znacznym zaawansowaniu technologicznym. Warszawska część Zakładu specjalizuje się w obsłudze silników odrzutowych, turbinowych i rozruchowych, a także turbinach napędowych małej mocy.

Połączone Spółki, pod wspólnym szyldem WZL Nr 2 S.A. oferują dziś kompleksowe usługi serwisowe i modernizacyjne obejmujące płatowce i silniki, w ramach formuły one-stop shop. Poza lotnictwem wojskowym, nieustannie rozwijana jest działalność w zakresie lotnictwa cywilnego. W ofercie Spółki znajdują się również systemy bezzałogowych statków powietrznych m.in. SBSP kategorii Taktyczny Krótkiego Zasięgu czy system LMS DragonFly.

Znajdziesz nas w dwóch lokalizacjach: w Bydgoszczy, przy ul. Szubińskiej 107 oraz w Warszawie, przy ul. Księcia Bolesława 1/3.

Dołącz do nas!

Wiedza, umiejętności i zaangażowanie naszych pracowników odgrywają istotną rolę w sukcesach WZL Nr 2 S.A. w kraju jak i za granicą. Dlatego stawiamy na osoby ambitne, szukające wyzwań, które wniosą do firmy nowe pomysły. Umożliwiamy rozwój zawodowy oraz zdobycie unikalnych doświadczeń poprzez dobre warunki pracy i życzliwą atmosferę. Praca w WZL Nr 2 S.A. oznacza możliwość samorealizacji, umożliwia rozwój i zdobycie wiedzy. To co jest dla nas najważniejsze, to wiedza i entuzjazm naszych pracowników. Angażujemy ludzi do pracy w zespołach  projektowych. Od samego początku uczymy odpowiedzialności w podejmowaniu skutecznych decyzji. Dla osób wiążących swoją przyszłość z naszą firmą  przygotowaliśmy ścieżki rozwoju zawodowego. Pracownicy uczestniczą w odpowiednio dobranych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych doskonalących ich umiejętności zawodowe i rozwój osobisty. 

Dlaczego warto z nami pracować?

Na każdym szczeblu struktury organizacyjnej pracownik otrzymuje wsparcie doświadczonej kadry, służącej doradztwem w kwestiach zawodowych. Istotnym jest, aby każdy z pracowników znajdujący się na danym szczeblu kariery zawodowej mógł określić:

  • jakie są jego własne wartości w stosunku do pracy zawodowej,
  • co osiągnął do tej pory, a co chciałby osiągnąć w przyszłości,
  • który z obszarów działalności Spółki interesuje go najbardziej, w którym mógłby najlepiej rozwinąć swoje zdolności i wykorzystać zdobytą wiedzę.

Zalety pracy z nami

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie wypłacane na czas,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)