Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.

ul. Szubińska 107
85-915 Bydgoszcz
kujawsko-pomorskie, Polska
Telefon: 52 36 28 601
Fax: 52 38 28 602
[email protected]

www.wzl2.mil.pl

NIP: 5540311657

Warto zaufać liderowi

Jesteśmy jednym z największych zakładów lotniczych w Polsce, zaliczanym do elitarnej grupy firm o znaczeniu strategicznym dla gospodarki i obronności Polski. Ponadto należymy do koncernu Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Posiadamy ponad 70-letnie doświadczenie w prowadzeniu remontów i modernizacji samolotów bojowych, w tym myśliwskich oraz transportowych o znacznym stopniu skomplikowania, takich jak Su-22, MiG-29, F-16 oraz C-130.Obecnie rozwijamy działalność w zakresie lotnictwa cywilnego i Systemów Bezzałogowych Statków Powietrznych. W naszej ofercie posiadamy takie systemy jak: PGZ-19R, Dragonfly, Drozd i Sowa.

Dołącz do nas!

Wiedza, umiejętności i zaangażowanie naszych pracowników odgrywają istotną rolę w sukcesach WZL Nr 2 S.A. w kraju jak i za granicą. Dlatego stawiamy na osoby ambitne, szukające wyzwań, które wniosą do firmy nowe pomysły. Umożliwiamy rozwój zawodowy oraz zdobycie unikalnych doświadczeń poprzez dobre warunki pracy i życzliwą atmosferę. Praca w WZL Nr 2 S.A. oznacza możliwość samorealizacji, umożliwia rozwój i zdobycie wiedzy. To co jest dla nas najważniejsze, to wiedza i entuzjazm naszych pracowników. Angażujemy ludzi do pracy w zespołach  projektowych. Od samego początku uczymy odpowiedzialności w podejmowaniu skutecznych decyzji. Dla osób wiążących swoją przyszłość z naszą firmą  przygotowaliśmy ścieżki rozwoju zawodowego. Pracownicy uczestniczą w odpowiednio dobranych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych doskonalących ich umiejętności zawodowe i rozwój osobisty. 

Dlaczego warto z nami pracować?

Na każdym szczeblu struktury organizacyjnej pracownik otrzymuje wsparcie doświadczonej kadry, służącej doradztwem w kwestiach zawodowych. Istotnym jest, aby każdy z pracowników znajdujący się na danym szczeblu kariery zawodowej mógł określić:

  • jakie są jego własne wartości w stosunku do pracy zawodowej,
  • co osiągnął do tej pory, a co chciałby osiągnąć w przyszłości,
  • który z obszarów działalności Spółki interesuje go najbardziej, w którym mógłby najlepiej rozwinąć swoje zdolności i wykorzystać zdobytą wiedzę.

Zalety pracy z nami

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie wypłacane na czas,
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (1)