Dane kontaktowe

WNS Global Services Limited

Łużycka 6D
81-537 Gdynia

NIP: 2040003661

Poznaj nas

Co robimy w WNS?

Jesteśmy globalnym liderem w najszybciej rozwijającym się sektorze w Polsce – BPO, czyli outsourcingu. Pomagamy zarządzać dużymi procesami biznesowymi międzynarodowych przedsiębiorstw i wspólnie je ulepszamy.

W Polsce specjalizujemy się jak dotąd w Finansach & Księgowości oraz Obsłudze Klienta, ale często poszukujemy również osób na inne interesujące stanowiska.

Jeśli ciekawi Cię nasza historia (założenie w 1996) albo międzynarodowe lokalizacje (Wielka Brytania, USA, Indie, Kostaryka, Filipiny, Sri Lanka, Rumunia & Chiny), w których zatrudniamy w sumie ponad 34 tysięce członków naszego zespołu, zapraszam Cię na stronę:

http://www.wns.com/

Jeśli wolisz poznać nas od nieco mniej formalnej strony i zobaczyć jak pracujemy w Polsce, w Łużycka Office Park w Gdyni (3km od morza), zapraszamy na naszą stronę na Facebooku – WNS Polska:

https://www.facebook.com/WNS-Polska-552447511554855

Dlaczego to robimy?

Bo wierzymy, że wszystko można zrobić lepiej. Bo naprawdę pasjonuje nas innowacja i wychodzenie poza oczekiwania. Partnerem w tej misji jest każdy nasz klient, każda firma, która zaufa nam, przekazując nam część swoich działań i pozwalając je nam udoskonalić. Obecnie to zaufanie wyraziło ponad 200 firm na całym świecie.

Finanse & Księgowość

Zajmujemy się przede wszystkim obsługą międzynarodowych procesów finansowo-księgowych. Członkowie naszego zespołu są ekspertami w swojej dziedzinie i zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne systemy ERP – takie jak SAP & Oracle.

Obsługa Klienta

W Obsłudze Klienta specjalizujemy się w branży turystycznej. Tym co nas odróżnia jest ludzkie podejście – wspieramy naszego klienta w codziennych wyzwaniach, nie zapominając przy tym, że to człowiek rozmawia z człowiekiem.

Ostatnie wpisy dla WNS Global Services (UK) Limited

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (3)