Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

WNS Global Services Limited

Łużycka 6D
81-537 Gdynia

NIP: 2040003661

Poznaj nas

Co robimy w WNS?

Jesteśmy globalnym liderem w najszybciej rozwijającym się sektorze w Polsce – BPM, czyli Business Process Management. Pomagamy zarządzać dużymi procesami biznesowymi międzynarodowych przedsiębiorstw i wspólnie je ulepszamy.

W Polsce rozpoczęliśmy działalność w sierpniu 2012 r., koncentrując się na talentach językowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług w zakresie Finansów & Księgowości, Ubezpieczeń, Analizy Danych oraz Obsługi Klienta, ale często poszukujemy również osoby na inne interesujące stanowiska.

Jeśli ciekawi Cię nasza historia (założenie w 1996) albo międzynarodowe lokalizacje (Wielka Brytania, USA, Indie, Kostaryka, Filipiny, Sri Lanka, Rumunia & Chiny), w których zatrudniamy w sumie ponad 43 tysiące członków naszego zespołu, zapraszam Cię na stronę:

http://www.wns.com/

Jeśli wolisz poznać nas od nieco mniej formalnej strony i zobaczyć, jak pracujemy w Polsce, w Łużycka Office Park w Gdyni (3km od morza), zapraszamy na naszą stronę na Facebooku – WNS Polska:

https://www.facebook.com/WNSPolska

Dlaczego to robimy?

Bo wierzymy, że wszystko można zrobić lepiej. Bo naprawdę pasjonuje nas innowacja i wychodzenie poza oczekiwania. Partnerem w tej misji jest każdy nasz klient, każda firma, która zaufa nam, przekazując nam część swoich działań i pozwalając je nam udoskonalić. Obecnie to zaufanie wyraziło ponad 380 firm na całym świecie.

ANALIZA DANYCH & OBSŁUGA KLIENTA

Zostań częścią WNS i pomóż nam dostarczać usługi na jak najwyższym poziomie.
Branża muzyczna potrzebuje właśnie Ciebie: Twoje umiejętności językowe i analityczne są tym czego poszukujemy! Możesz również doradzać artystom jak korzystać z dedykowanych dla nich narzędzi i platform.

FINANSE & KSIĘGOWOŚĆ

Zajmujemy się przede wszystkim obsługą międzynarodowych procesów finansowo-księgowych. Członkowie naszego zespołu są ekspertami w swojej dziedzinie i zapewniają najwyższą jakość świadczonych usług. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne systemy ERP – takie jak SAP & Oracle.

Dołącz do naszego zespołu do działu: sprawozdawczość finansowa, planowanie i analizy finansowe, księga główna, zobowiązania, należności lub zakupy.

UBEZPIECZENIA

Świadczymy również usługi w branży ubezpieczeniowej. Wspieramy zespół niemieckojęzycznych Underwriterów, współpracując z czołowymi międzynarodowymi agencjami ubezpieczeniowymi, niezależnymi brokerami oraz specjalistami w zakresie reasekuracji.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (36)