Dane kontaktowe

WnD Sp. z o.o.

Rąbień, ul. Sucha 1/3
95-070 Aleksandrów Łódzki
łódzkie, Polska

wnd.com.pl/kariera

NIP: 6793080935

O NAS

WnD to okna i drzwi, zaprojektowane z myślą o klientach poszukujących trwałych produktów wysokiej jakości, które zapewnią wygodne użytkowanie na lata. Zakład produkcyjny w Rąbieniu, obok Łodzi, rozwijamy korzystając z wieloletniego doświadczenia Grupy Oknoplast, która należy do ścisłej czołówki producentów okien i drzwi z PVC w Europie. W naszej firmie doceniamy otwartość, odwagę w podejmowaniu nowych wyzwań i pomysłowość naszych Pracowników, a także to, że tworzą wyjątkową atmosferę pracy. Dołączając do naszego zespołu zyskasz:

  • PREMIE – dodatek do pensji? Czemu nie! Oferujemy Ci jasny system premiowy oparty na realizacji celów.
  • 100 PLN DO POSIŁKÓW – każdego miesiąca otrzymasz dodatkowe 100 PLN do wykorzystania na naszej stołówce firmowej, na której zawsze znajdziesz coś dla siebie.
  • DODATEK FREKWENCYJNY – doceniamy obecność naszych Pracowników, dlatego chętnie nagrodzimy Twoją frekwencję!
  • PRYWATNĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ – mamy dla Ciebie bezpłatną opiekę medyczną, a jeśli chcesz objąć abonamentem medycznym również swoich bliskich, masz taką możliwość!
  • UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE – w WnD możesz skorzystać z częściowo dofinansowanego programu ubezpieczeniowego zarówno dla siebie, jak i swoich bliskich.
  • NOWE UMIEJĘTNOŚCI – dzięki doświadczeniu naszych specjalistów, zyskasz nowe umiejętności, które mogą przełożyć się na awans w strukturach firmy.
  • PAKIET WDROŻENIOWY – przygotujemy Cię do wykonywanej pracy – już od początku zapewnimy Ci szkolenia prowadzone przez najlepszych specjalistów!
  • WYJĄTKOWĄ ATMOSFERĘ – bo wyjątkową atmosferę tworzą wyjątkowi ludzie! To jak, dołączysz?

NASZA MISJA I WARTOŚCI

Powyższe wartości są dla nas fundamentem, na którym opieramy swoje codziennie działania. Nadają kierunek naszej pracy i wspierają decyzje, które podejmujemy każdego dnia.

OBSZARY ZATRUDNIENIA

Możesz się rozwijać w jednym z naszych pięciu obszarów. Każdy z nich oferuje wyjątkową atmosferę, doświadczenie kompetentnych specjalistów oraz realną możliwość rozwoju!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (10)