Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

"WIŚNIOWSKI" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowo-akcyjna

Wielogłowy 153
33-311 Wielogłowy

NIP: 7343513091

Kim jesteśmy?

Ponad 30 lat historii firmy WIŚNIOWSKI to historia ludzi, którzy ją stworzyli. Właściciel, Andrzej Wiśniowski postanowił sygnować swoje produkty własnym nazwiskiem. W ten sposób podkreślił, że za marką stoją ludzie i ich ambicja. Dziś firma WIŚNIOWSKI to lider branży oraz jeden z pionierów czwartej rewolucji przemysłowej, sprzedający swoje produkty w ponad 2,5 tysiąca punktów dystrybucji w całej Europie! Jeśli szukasz miejsca do rozwoju - dołącz do zespołu największego producenta bram, okien, drzwi i ogrodzeń w Polsce. Czekamy na Ciebie!

DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ W FIRMIE WIŚNIOWSKI?

Firma WIŚNIOWSKI jest nie tylko producentem, ale również pracodawcą. 30 lat rozwoju przedsiębiorstwa było czasem polepszania warunków pracy i wychodzenia naprzeciw potrzebom pracowników. Produkty marki WIŚNIOWSKI są tworzone przez ludzi i dla ludzi - dlatego człowiek, nawet w obliczu zmian i inwestycji w automatyzację i robotyzację – zawsze będzie dla nas najważniejszy.

GLOBALNIE I LOKALNIE

Odważne cele i nieprzerwany rozwój sprawiły, że dziś firma WIŚNIOWSKI jest przedsiębiorstwem globalnym. Część kadr szkolimy samodzielnie – w naszym zespole jest jednak miejsce dla wszystkich, którzy chcą rozwijać siebie i mieć swój udział w budowaniu silnej polskiej marki. Nasze bramy, okna, drzwi i ogrodzenia są częścią milionów inwestycji w kilkudziesięciu państwach świata. Dołącz do nas! Rozwijaj się, tworząc zaawansowane produkty dla domu. Korzystaj z dopłat do szkoleń i realizuj się w międzynarodowych projektach. 

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (8)