Dane kontaktowe

Wirthwein Polska sp. z o.o.

Lodowa 93E
93-232 Łódź
łódzkie, Polska
Telefon: +42 272 30 30

NIP: PL-728-21-63-201

Wirthwein Polska

Jesteśmy częścią niemieckiej grupy Wirthwein i od 1998 roku w łódzkich zakładach produkujemy komponenty z tworzyw sztucznych dla branży motoryzacyjnej, AGD oraz elektrotechnicznej.

Priorytetem jest dla nas dostarczanie Klientom wyrobów najwyższej jakości, co potwierdza certyfikacja według specyfikacji ISO TS 16949: 2009. Przy dynamicznym rozwoju nie zapominamy o ekologii, dlatego wdrożyliśmy w firmie system zarządzania środowiskowego wg ISO 14001 aby jak najlepiej dbać o środowisko naturalne, zarówno w aspekcie lokalnym, jak i globalnym.

Dbamy o to, by być na bieżąco z nowymi technologiami oraz rozwijać posiadany park maszynowy. Obecnie dysponujemy w sumie 50 wtryskarkami o siłach zamykania od 800kN do 10.000 kN oraz 20 zgrzewarkami. W procesach produkcyjnych wykorzystujemy również roboty (w tym 6-osiowe) oraz innowacyjną technologię Cellmould.®

Ponad 400 pracowników w dwóch lokalizacjach dba o kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw począwszy od zaopatrzenia, aż do realizacji zamówień bezpośrednio na linie produkcyjne Klienta zgodnie zasadą „just in sequence“.

Wiemy jednak, że dynamiczny rozwój technologiczny to tylko część sukcesu. Nie bylibyśmy w stanie osiągać naszych celów bez zgranego i zaangażowanego zespołu. Dlatego dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników, m.in. poprzez organizowanie szkoleń.
Poza pionem produkcyjnym w łódzkim oddziale zatrudniamy pracowników w działach: kontroli jakości, utrzymania ruchu, logistyki, project management, inżynierii procesu, księgowości i HR.

Wirthwein AG

Od dziesięcioleci jesteśmy wiodącym wytwórcą wysokiej jakości komponentów z tworzyw sztucznych różnego typu, z zakładami produkcyjnymi usytuowanymi w Europie, Azji i USA.

Dodatkowo, w obrębie Grupy funkcjonują dwa zakłady zajmujące się produkcją elementów wyposażenia wnętrz - Bembé Parkett oraz Winkler Design.

Grupa Wirthwein zatrudnia ok. 3,650 pracowników w 20 zakładach na całym świecie, wytwarzając produkty dla branż: motoryzacyjnej, elektrotechnicznej, AGD, kolejnictwa, techniki medycznej oraz wyposażenia wnętrz.

„Wirthwein” stanowi synonim rozwijającego się przedsiębiorstwa rodzinnego. Już od 1949 roku.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (5)