Dane kontaktowe

Winkelmann

Jaworzyńska 277
59-220 Legnica
dolnośląskie, Polska
[email protected]

www.winkelmann-group.de/pl

WINKELMANN – POZNAJMY SIĘ!

Grupa Winkelmann dojrzewała jako firma rodzinna, w ciągu 120 lat działalności tworząc spółkę aż 23 prawnie niezależnych jednostek, zatrudniających ok. 4.000 osób! Naszą główną siedzibą jest centrala w Ahlen (Niemcy), posiadamy jednak zakłady produkcyjne na całym świecie, m.in. w Polsce, Turcji, Chinach oraz USA. Jesteśmy pionierem rynku w obróbce metali dla branży przemysłowej oraz wiodącym producentem pojemnościowych podgrzewaczy wody. Zajmujemy się produkcją części samochodowych dla największych marek branży motoryzacyjnej.

Stawiamy na bezustanny rozwój organizacji – i pracowników!

Nasz zespół jest bazą i gwarantem sukcesu przedsiębiorstwa, dlatego zapewniamy im możliwości rozwoju m.in. poprzez współpracę z zagranicznymi oddziałami, szkolenia, dofinansowanie nauki języków obcych i studiów. Posiadamy najnowocześniejsze parki maszynowe i know how, gwarantując członkom zespołu Winkelmann (każdego szczebla) pracę pełną ciekawych wyzwań – w innowacyjnej, międzynarodowej firmie!

ROZWIŃ SKRZYDŁA W WINKELMANN!

Kogo szukamy?
Zarówno osób o wykształceniu technicznym z branży samochodowej, grzewczej czy handlu stalą, jak i pracowników z obszaru IT, HR czy działu zakupów strategicznych. Jako międzynarodowy pracodawca, cenimy znajomość języków obcych.

Jak pracujemy?
Otwartość, dobra organizacja czasu, zaangażowanie i gotowość do podejmowania codziennych wyzwań – to wartości, na których budujemy kulturę firmy, działając w pozytywnej atmosferze i zapewniając warunki sprzyjające efektywnej i przyjemnej pracy.

Co zyskujesz?
Stabilne zatrudnienie i zarobki, pracę w otoczeniu najnowocześniejszej technologii, wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów, szkolenia i dofinansowania – oraz szansę na rozwój kariery międzynarodowej!

FIRMA OCZAMI PRACOWNIKÓW

Mistrz lakierni, Pan Piotr Chmielewski:
Firma stworzyła mi możliwości rozwoju i awansu. Zaczynałem 10 lat temu od stanowiska pracownika lakierni, potem awansowałem na stanowisko brygadzisty. Obecnie jestem mistrzem i zarządzam 43 osobami.

Kierownik obszaru produkcji, Pan Jarosław Brzozowski:
To wielka satysfakcja – pracować w firmie, która nieustannie się doskonali. Moja przygoda zaczęła się jedenaście lat temu od stanowiska w obszarze bezpośredniej produkcji. Doceniono moją pracę i stopniowo awansowałem. Od dwóch lat jestem kierownikiem.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (24)