Dane kontaktowe

WILLSON & BROWN Sp. z o.o.

ul. Muszkieterów 15c
02-273 Warszawa
mazowieckie, Polska

NIP: 5223077025

O Willson & Brown

Jesteśmy europejskim liderem w ekspozycji produktów w miejscu sprzedaży. Naszymi klientami są największe marki światowe, 85% naszej produkcji to eksport.

Istniejemy od ponad 20 lat. Dostarczamy produkty do 65 krajów na świecie i zatrudniamy ponad 800 osób.

Jesteśmy jedynym europejskim producentem posiadającym większość technologii produkcyjnych skupionych pod jednym dachem co pozwala zaoferować naszym klientom kompleksową obsługę. Nasz sukces opiera się na umiejętnym połączeniu świetnego designu, zaawansowanych technologii i głębokim zrozumieniu strategii wizerunkowych naszych Klientów.

Siedziba główna mieści się w Warszawie, pozostałe biura mamy w Leicester, Hamburgu, Pradze i Budapeszcie.

Rok 2018 stanowi kamień milowy niezwykłej historii naszej organizacji, w którym Array ogłosił decyzję o włączeniu Willson & Brown do swojej grupy. Razem stworzymy największą firmę obsługującą topowych producentów i sieci handlowe w branży kosmetycznej.

Połączenie z Array, światowym liderem dostarczającym rozwiązania najlepszym sklepom i markom kosmetyków luksusowych i masowych, jest kolejnym etapem w realizacji strategii Willson & Brown: „W 2020 roku, Willson & Brown globalnym liderem kosmetyków kolorowych.”

Dla Willson & Brown oraz naszych pracowników otwierają się ogromne możliwości dalszego rozwoju zarówno w sferze biznesowej jak i osobistej. Zyskujemy mocny międzynarodowy brand, powiększamy swój zespól o ponad 1400 pracowników oraz zyskujemy dostęp do nowych rynków i technologii.

Wspólnie z Array mapa naszych biur poszerzy się o Toronto, Nowy Jork, Long Island, Meksyk oraz Shenzhen.

Nasza lokalizacja

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (4)