Dane kontaktowe

Whoohoo Poland Sp. z o.o.

Kazimierza Wielkiego 1
50-077 Wrocław
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 88 10 518
[email protected]

www.whoohoo.pl

NIP: 5252663292

Poznaj nas

Kim jesteśmy?

Whoohoo® jest międzynarodową firmą rekrutacyjną, która od 30 lat specjalizuje się w procesach rekrutacyjnych na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Firmę tworzy obecnie sieć 24 oddziałów zlokalizowanych w Holandii, Belgii, Niemczech i Polsce, gdzie zatrudnionych jest łącznie 3000 pracowników.

Whoohoo® realizuje procesy rekrutacyjne oraz świadczy usługi contractingu dla branży inżynieryjnej, budowlanej, produkcyjnej, finansowej, IT oraz BPO/SSC.

Wrocławski zespół Whoohoo® Poland tworzy obecnie 10 osób – konsultantów z dużym doświadczeniem w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie i eksperckie.

W czym się specjalizujemy?

Polski oddział Whoohoo® wspiera klientów na terenie całego kraju w poszukiwaniu menedżerów i ekspertów z branż: inżynieryjnej, produkcyjnej, BPO/SSC,  finansowej, budowlanej i IT. Oferujemy kandydatom ciekawe stanowiska dopasowane do poziomu doświadczenia oraz oczekiwań zarówno początkujących specjalistów, jak i doświadczonych osób na poziomie kadry zarządzającej.

W ciągu ponad rocznej działalności w Polsce nawiązaliśmy współpracę z kilkudziesięcioma renomowanymi polskimi firmami i zagranicznymi korporacjami. W tym czasie udało nam się z powodzeniem zrealizować dla naszych klientów wiele ciekawych i wymagających procesów rekrutacyjnych na stanowiska wyższego i średniego szczebla.

Skąd wzięła się nazwa „Whoohoo”?

„Whoohoo” – pozytywnie brzmiąca nazwa naszej firmy nawiązuje nie tylko do popularnego okrzyku radości, ale jednocześnie do naszego sposobu działania. Pracujemy szybko i merytorycznie. Na każdym etapie współpracy bardzo otwarcie komunikujemy się zarówno z klientem, jak i kandydatem. I zawsze myślimy pozytywnie.

W Whoohoo® wierzymy, że dla naszych kandydatów nowa praca ma wiązać się nie tylko z obowiązkami, ale również dawać im prawdziwą radość i pasję. Innymi słowy, celem naszych projektów jest dobieranie ludzi w sposób, który zarówno kandydatowi, jak i jego nowemu pracodawcy przyniesie satysfakcję ze współpracy.

Jesteśmy Whoohoo!

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (28)