Rekrutacja zdalna

Ten pracodawca umożliwia przeprowadzenie rekrutacji zdalnie.

Dane kontaktowe

White Drive Motors and Steering Sp. z o.o.

ul. Logistyczna 1
Bielany Wrocławskie
55-040 Kobierzyce
dolnośląskie, Polska
Telefon: +48 71 77 23 000

whitedriveproducts.com

NIP: 8942583804

KIM JESTEŚMY?

Poszukujesz nowego doświadczenia oraz możliwości rozwoju zawodowego? Znajdziesz je w White Drive Motors and Steering (wcześniej Danfoss Power Solutions). W ramach ogłoszonego przejęcia spółki Eaton Hydraulics, Danfoss podjął decyzję o sprzedaży niezależnej jednostki biznesowej White Drive Motors & Steering. Nowym właścicielem stała się spółka Interpump Group S.p.A., z siedzibą w S.Ilario (okolice Reggio Emilia) we Włoszech. White Drive Motors & Steering pozostanie niezależnym podmiotem w ramach Interpump Group.

Interpump Group S.p.A. jest światowym producentem wysokociśnieniowych pomp tłokowych, a także jednym z globalnych graczy na rynku komponentów hydraulicznych. Interpump Group S.p.A. została założona w 1977r. przez Fulvio Montipò w S.Ilario (okolice Reggio Emilia) we Włoszech. Dzięki wprowadzonym udoskonaleniom technicznym oraz zastosowaniu innowacyjnych materiałów, spółka była w stanie produkować mniejsze i łatwiejsze w obsłudze pompy hydrauliczne, w porównaniu z produktami konkurencji. Dywizja Hydraulics została utworzona w 1997 roku i obecnie dostarcza szeroką ofertę komponentów i produktów, co stanowiło około 2/3 całkowitej sprzedaży. Firma jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Mediolanie z indeksem IP.M.

KOGO I GDZIE SZUKAMY?

Wraz z rozwojem naszej firmy, do naszej fabryki na dolnym śląsku mieszczącej się na Bielanach Wrocławskich, najczęściej prowadzimy rekrutację na stanowiska:

  • Operator obrabiarki,
  • Operator linii montażowej,
  • Magazynier,
  • Ładowacz,
  • Inspektor kontroli jakości.

U potencjalnych pracowników szczególnie cenimy: doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub w przypadku magazynierów uprawnień UDT. Doceniamy również chęć i zaangażowanie do pracy a w sezonie produkcyjnym gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na zamieszczone na portalu pracuj.pl oferty.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne wynagrodzenie i bonus roczny,
  • Dodatki do pensji za pracę zmianową,
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: pełna prywatna opieka medyczna, plan emerytalny, pożyczki mieszkaniowe, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do obiadów i bezpłatne napoje, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, prezenty okazjonalne.
  • Bezpłatny dojazd z Wrocławia.

Najnowsze oferty pracy

zobacz wszystkie oferty pracy (7)