Dane kontaktowe

wEstate sp. z o.o.

al. Jana Pawła II 22
00-133 Warszawa
mazowieckie, Polska
Telefon: +48 22 428 26 81
[email protected]

www.westate.pl

NIP: 5252823407

Poznaj nas

wEstate to agencja nieruchomości zajmująca się kompleksową obsługą klientów przy sprzedaży i wynajmie mieszkań. wEstate zajmuje się również sprzedażą i marketingiem nowych inwestycji oraz sprzedażą i zakupem Nieruchomości inwestycyjnych w Polsce.

Posiadamy zaangażowany zespół doświadczonych profesjonalistów z wyjątkową znajomością rynku warszawskiego. Nasz zespół specjalizuje się głównie w nieruchomościach położonych w dzielnicy Śródmieście.

Naszym głównym celem jest zaoferowanie naszym klientom pakietu szytego na miarę, który będzie łączył wysoce spersonalizowane i profesjonalne podejście. wEstate pomaga znaleźć klientom nieruchomości, która idealnie spełni wszystkie oczekiwania.

W wEstate znaczna część naszego biznesu generowana jest z osobistych rekomendacji, dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest spełnianie oczekiwań naszych klientów przy zachowaniu najwyższych standardów.

Wierzymy, że naszą reputację podtrzymuje ciężka praca i uczciwość. Klienci cenią sobie naszą pracę za utrzymywanie dobrych relacji, informowanie o zmianach na rynku warszawskich nieruchomości, dbanie o dobro klientów oraz rzetelną pracę całego zespołu.

Kariera w sprzedaży

Firma wEstate to idealne miejsce pracy dla młodych i dynamicznych osób. Nasi pracownicy są pod stałą opieką doświadczonych managerów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży nieruchomości w Polsce jak i zagranicą.

W wEstate nauczysz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o rynku nieruchomości, o procesach zachodzących przy sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości, o relacjach z klientami ale również poznasz wszelką dokumentację, która związana jest z nieruchomościami.

Kariera w wEstate

Praca w wEstate związana jest przede wszystkim ze stałą współpracą ze wszystkimi pracownikami biura. Od początku pracy w wEstate pracownik nastawiany jest na odnoszenie zysków. Przy pomocy doświadczonych managerów ma możliwość osiągania sukcesów już od pierwszego miesiąca pracy.

Dzięki swojemu zaangażowaniu i dobrej, rzetelnej pracy pracownik wEstate ma szansę systematycznego rozwoju oraz wzrostu.